Насос для накачування автомобільних шин Xiaomi Dimi (BPMI01E) Black

Повітряний насос з вбудованим акумулятором

Повітряний насос Dimi BPMI01E має вбудований двигун з прямим приводом на постійних магнітах і живиться від 3-елементної літієвої акумуляторної батареї ємністю 2500 мАг, які в будь-який момент можуть забезпечити імпульсну потужність 120 Вт.

Це дозволяє власникам автомобілів попрощатися з ручною зарядкою та проблемами, пов'язаними з перекиданням проводів і намотуванням традиційних провідних автомобільних зарядних пристроїв.

Автоматичне вимірювання тиску в шинах

Коли цей насос повністю заряджений, він може накачати 3 порожні автомобільні шини, 14 велосипедних шин і 57 баскетбольних м'ячів.

У той же час він має вбудований інтелектуальний чіп, який підтримує автоматичне вимірювання тиску та функцію повної зупинки.

Стандартний тиск в шинах необхідно попередньо встановити при першому використанні, і немає необхідності повторювати налаштування в наступний раз. В цілому це більш ефективно і економить ваш час.

4 режими накачування

При фактичному використанні повітряний насос Dimi підтримує 4 режими накачування: автомобіль, велосипед, м'яч та індивідуальний.

Він може забезпечувати великий потік повітря 29 л/хв в будь-який час. Для заповнення автомобільної шини потрібно всього 60 секунд, а для заповнення велосипедної шини — 46 секунд. Щоб заповнити надувний круг для плавання, потрібно всього 35 секунд, а накачування баскетбольного м'яча займе близько 13 секунд.

Світлодіодний дисплей та вбудоване підсвічування

Крім того, Dimi BPMI01E обладнаний великим світлодіодним цифровим дисплеєм, який може відображати дані про тиск у шинах, залишок заряду акумулятора, робочий режим та хід накачування в реальному часі.

Світлодіодне джерело світла з високою проникаючою здатністю, забезпечує освітлення області біля шини в темряві.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобільний портативний пилосос
Бренд: Dimi
Модель: BPMI01E
Потік повітря: 29 л/хв
Потужність: 120 Вт
Робоча напруга: DC 12 В
Робочий струм: 10 А
Довжина трубки: 65 см
Довжина шнура живлення: 3 метра
Розмір: 142 x 126 x 58 мм
Колір: Чорний