Настільна лампа Xiaomi OPPLE Smart Table LED Light White

Інтелектуальне управління

Завантажте та встановіть «Mijia» АРР на свій смартфон, що управляти OPPLE Smart безпосередньо зі смартфона.

Зв'язавши лампу з віконної фіранкою, світло включається, коли фіранка закривається. Сценарії використання також можна налаштувати в APP додатку.

Крім того, ви можете скористатися підтримкою голосового управління, за допомогою динаміка Xiaoai. Спробуйте сказати динаміку Xiaoai: «Включи лампу» або «Приглуши світло», і світло автоматично зміниться відповідно до ваших інструкцй, не торкаючись перемикача.

Стільникова лінза з покриттям антивідблиску

Лампа має практичний корпус з АБС-пластика та полікарбонату.

Особлива стільникова поверхня лампи, а також рівномірно розподілені шестикутники, сприяють багаторазовому заломленню та перетинанню світла шар за шаром.

Розташування лінз також забезпечує м'який/рівномірний ефект світлопропускання, а візуальне сприйняття є природним і більш комфортним.

Інтелектуальне нагадування

У настільній лампі OPPLE Smart передбачена кнопка відпочинку, після натискання якої протягом 45 хвилин яскравість світла буде поступово змінюватися, нагадуючи про необхідність відпочинку.

Функція відкладеного вимикання

Настільна лампа OPPLE Smart розроблена з функцією «відкладеного вимикання». Коли ви торкаєтеся кнопки «відкладене вимикання», яскравість світла поступово змінюється з поточної на низький рівень, і світло автоматично вимикається через 60 секунд.

Захист очей починається зі стабільного джерела світла

Настільна лампа OPPLE успішно пройшла сертифікаційний стандарт E6227 і сертифікаційний стробоскопічний тест CCC, тому вона піклується про здоров'я ваших очей.

Відсутність синього світла

Синє світло може викликати зорове стомлення та пошкодження очей. Дана настільна лампа відповідає стандарту фотобіологічної безпеки IEC / TR 62778, екрануючи проходження короткохвильового синього світла, забезпечуючи при цьому насичений спектр, близький до природного.

Індекс передачі кольору Ra90

OPPLE Smart має індекс передачі кольору Ra90, а світло може точно і чітко відновити колір об'єкта.

Зручне налаштування яскравості

Настільна лампа оснащена сенсорами +/-, що дозволяють регулювати 9 рівнів яскравості. Діапазон регулювання складає від 10% до 100%.

Сенсорна панель управління

На сенсорній панелі управління передбачено чотири функціональні клавіші: кнопка включення, перемикач режиму, таймер відпочинку та відкладене вимикання світла.

Головка лампи регулюється на 110°

Налаштування положення головки лампи вгору та вниз, допомагає оптимізувати розподіл світла на велику площу робочої поверхні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Настільна лампа
Бренд: OPPLE
Матеріали: АБС-пластик, полікарбонат
Потужність: 12 Вт
Індекс передачі кольору: Ra>90
Колірна температура: 3900К
Діапазон регулювання яскравості: Від 10% до 100%
Довжина кабелю живлення: 1.8 м
Управління: Сенсорне
Розмір: 414 x 401 x 179 мм