Настільна лампа Xiaomi Yeelight Smart Serene Eye-Friendly Desk Lamp White YLTD03YL

Багато людей часто не звертають особливої ​​уваги на джерело світла, який вони використовують для навчання і роботи кожен день. Однак чи знаєте ви, що використання тьмяного освітлення, протягом тривалого часу, є причиною проблем із зором?

Висока оцінка німецької експертної організації TUV

Настільна лампа Yeelight Eye-Friendly Desk Lamp оснащена 88 світлодіодами для ефективного зменшення стробоскопічного та синього світла, відповідаючи високим стандартам з більш м'яким і комфортнішим для очей освітленням.

Застосування сучасних технологій фільтрації дозволяє "відсікати" хвилі в діапазоні 420-450 нм, які впливають на рогівку очей.

За всі перераховані вище особливості, лампа була високо відзначена авторитетною експертною організацією TUV.

Сенсорне управління. Регулювання кута освітлення.

Розумна настільна лампа для захисту очей Yeelight має висоту 500 мм, унікальну форму, достатньої для особистого робочого місця, і забезпечує кращу естетику.

Гнучка конструкція дозволяє регулювати різні кути освітлення, а сенсорна панель (як і APP додаток) забезпечує зручне регулювання яскравості (максимальне значення – 850 лм), просто рухаючи палець вліво або вправо.

Міцна конструкція

Високоякісні матеріали метал + пластик та прогресивна технологія обробки поверхні допомагають надовго зберегти стильний зовнішній вигляд лампи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Настільна лампа
Бренд: Yeelight
Модель: YLTD03YL
Номінальна потужність: 14 Вт
Світловий потік: 850 лм (-10% / + 20%) при 3700K 100% яскравості
Колірна температура: 3700K
Індекс передачі кольору: Ra ≥ 95
Розмір: 330 х 200 х 500 мм
Вага: 2250 г
Колір: Білий