Припливно-вентиляційна установка Xiaomi SmartMi Fresh Air System Wall Mounted (XFXT01ZM)

  • Білий
  • 24 місяця

Акційна ціна

Додати у кошик Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Очищувач повітря нового покоління

В останні роки очищувачі повітря стали особливо модними. Це необхідний гаджет, щоб мати можливість дихати чистим повітрям в домашніх умовах.

Якщо попередні очищувачі повітря були встановлені тільки на підлозі та фільтрували повітря всередині приміщення, новий пристрій монтується на стіні та забезпечує свіже повітря з вулиці. Ось чому так важливо мати хороший очищувач повітря, такий як SmartMi XFXT01ZM.

Він забирає свіже повітря з вулиці, яке проходить через систему фільтрації очищувача і вже чисте повітря подається в квартиру. Варто відзначити, що при монтажі в стіні потрібно буде зробити отвір для установки пластикових гофр.

Висока продуктивність

Цей новий очищувач повітря має привабливий дизайн. Він має не надто великі габарити: 582 х 390 х 236 мм при вазі 11 кг.

Для його роботи використовується безщітковий двигун постійного струму зі швидкістю 1030 об / хв, який здатний забезпечити подачу свіжого повітря до 220 кубометрів на годину. Таким чином, він ідеально підходить для квартир, офісів, студій площею від 8 до 50 квадратних метрів.

Його можна використовувати протягом усього дня, оскільки максимальне споживання становить 48 Вт і не створює занадто багато шуму, не більше 50 дБ.

Три фільтруючих елемента

SmartMi XFXT01ZM обладнаний трьома фільтрами. Спочатку з металу, потім MERV 12 з середньою ефективністю і дуже ефективним HEPA13, який блокує дрібні частинки пилу PM 2.5 і шкідливі летючі гази. При використанні очищувача, рекомендується промивати фільтр не рідше ніж один раз на 4 тижні. Міняти фільтр на новий слід раз в 3-6 місяців.

2 способи управління

На сенсорному OLED-екрані відображається температура навколишнього середовища і вологість. Ще очищувач повітря має вбудований Wi-Fi і може управлятися з мобільного додатка Mi Home.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Настінний Очищувач повітря
Бренд: SmartMi
Модель: XFXT01ZM
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна потужність: 48 Вт
Застосовна площа: 8 - 50 м²
Продуктивність: До 220 куб.м / год
Шум: 41.3 дБ
Фільтри: Фільтр з металу, MERV 12, HEPA13
Розмір: 582 x 390 x 236 мм
Вага: Близько 11 кг
Монтаж: Настінний

Завантаження…