Навушники з мікрофоном Xiaomi Mi Noise Cancelling Earphones Black (ZBW4386TY)

Навушники Mi Noise Cancelling Earphones - високотехнологічні навушники в титановому корпусі, які здатні боротися з сторонніми звуками завдяки технології активного шумозаглушення. Це дозволяє домогтися максимальної якості звучання і зберігає ваш слух.

Японська спільнота експертів сертифікувала навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну - loseless - музику на чудовому рівні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Навушники Mi Noise Cancelling Earphones

Навушники Mi Noise Cancelling Earphones - високотехнологічні навушники в титановому корпусі, які здатні боротися з сторонніми звуками завдяки технології активного шумозаглушення. Це дозволяє домогтися максимальної якості звучання і зберігає ваш слух.

Mi-Noise-Cancelling-Earphones

Без зайвого шуму

Проривні технології активного шумозаглушення

Навушники отримали унікальну особливість, яка робить їх незамінними при використанні в місті - систему активного шумозаглушення. Кожен день повз нас проїжджають тисячі машин і ревучих мотоциклів, ми чуємо гучну настирливу вуличну рекламу, і ніяк не зможемо уникнути шуму у вагоні метро або автобусі. Система активного шумозаглушення за допомогою мікрофона-аналізатора і компенсаторного звукового випромінювача створює зустрічну звукову хвилю, яка гасить шуми вулиці і навколишнього світу. Вона працює на частотах від 50 до 1500 Гц, які є основою робочими частотами для нашого вуха.

ear-phone-pro-type-c

Шумозаглушення допомагає зменшити зовнішній шум на 20 дБ. Тепер прослуховування музики або аудіолекцій в будь-якому публічному місці не буде для Вас проблемою - система зниження шуму прибере сторонні звуки без необхідності вмикати максимальну гучність. Це дозволить уникнути погіршення слуху і головного болю через гучну музику.

ear-phone-pro-type-c

Система активного шумозаглушення складається не тільки з мікрофона, який приймє зовнішні звуки, і динаміка-випромінювача, компенсуючого їх. Чи не головною її частиною є мікросхема, яка аналізує зовнішні шуми і розраховує, який частоти і сили повинна бути компенсаторна відповідь. Цю складну електронну деталь вдалося розмістити в одному корпусі з мікрофоном і кнопками управління відтворенням. Вмикається система шумозаглушення невеликою клавішою на бічній грані пульта управління. Про її роботу сигналізує мікродіод синього кольору.

Mi-Noise-Cancelling-Earphones

Якісний звук

Сертифікат "Hi Resolution Audio"

Звуковідтворююча частина навушників виконана з металу і кераміки, що дозволяє досягати збалансованості і насиченості звуку.

Японське суспільство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну - loseless - музику на чудовому рівні.

ear-phone-pro-type-c

Італійський "теплий" звук

Налаштування звуку від всесвітньо відомого звукорежисера Лука Бігнарді

Налаштуванням звуку займався чотириразовий володар премії Греммі, талановитий звукорежисер Лука Бігнарді (Luca Bignardi). Завдяки особливому налаштуванню звучання, ваша улюблена музика буде звучати збалансовано, глибоко і ультрареалістічно.

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Надійний кабель

Захищений від перешкод і розривів аудіокабель

Провід кабелю складаються з емальованої безкисневої міді, обплетеної навколо кевларового волокна. Це значно підвищує довговічність і міцність кабелю, запобігаючи його розтягування і розриви.

Кабель покритий еластичним плетеним матеріалом (ТРЕ), який забезпечує м'якість, і захист від «ефекту стетоскопа» - передачі шорохів і звуків тертя до вух. Вплетений шар нейлону забезпечує міцність і стійкість, а також не дає проводу заплутується. Mi Noise Cancelling Earphones стали одними з найбільш стійких до пошкоджень навушниками.

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Зручний ергономічний дизайн

Нахил звуковода під природнім кутом 45º

Mi Noise Cancelling Earphones мають скошені кути, які підходять до природної форми вушних каналів. Силіконовий вкладиш виконаний з м'якого силікону, який підбирається під розмір слухового каналу користувача і дозволяє надійно зафіксувати навушник, а також відсікти зовнішні шуми. Звуковод, на який кріпиться силіконовий вкладиш, має нахил 45º по відношенню до корпусу. Завдяки цьому вкладиш входить у вушний канал під природним кутом, не викликає дискомфорту і максимально ізолює зовнішній шум.

Mi-Noise-Cancelling-Earphones

Корпус з титанового сплаву

Легкий і міцний авіаційний метал

Міцний і функціональний корпус навушників виготовлений з легкого авіаційного титану. Поверхня стійка до появи відбитків пальців, подряпин і механічних впливів.

Mi-Noise-Cancelling-Earphones

Заряд на цілий день роботи

Батареї вистачає до 12 годин роботи шумозаглушення

Ємність вбудованої батареї, яка знаходиться в пульті управління навушниками, і яка здійснює харчування системи шумозаглушення, становить 55 мАг. Цього вистачає на цілий день прослуховування музики з включеною системою шумозаглушення (до 12 годин). Заряджається батарея за допомогою роз'єму MicroUSB протягом пари годин.

Mi-Noise-Cancelling-Earphones

Mi-Noise-Cancelling-Earphones

Назва: Навушники Mi Noise Cancelling Earphones (JZEJ02JY)
Бренд: Mi
Тип: Внутрішньоканальний навушник
Опір: 32 Ом
Частотний діапазон: 20 - 40 000 Гц
Чутливість: 100 дБ
Звукова потужність: 5 мВт
Роз'єм: 3.5 мм
Діапазон шумозаглушення: 50 - 1500 Гц
Довжина кабелю: 1.35 м
Ємність батареї: 55 мАг
Маса: 28 г
Колір: Чорний

Завантаження…