Навушники Xiaomi Huosai Piston v3 Black

Навушники Xiaomi Huosai Piston v3 Black - сучасні навушники зі стильним дизайном, якісним звучанням і анатомічною конструкцією. Зручні в застосуванні, не заплутуються не випадають. Довгий дріт дає свободу дій. Добре передають звучання улюблених пісень, з дуже реалістичним і глибоким басом, завдяки новим технологіям мембрани і збірки навушників. Відсутність дужки робить навушники зручними для тривалого прослуховування музики.

Відгуки користувачів
Vitaliy, 07.04.2017
Доброго дня. Когда будут?
Адміністрація Mi.UA, 02.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Тарас, на поточний час, інформації щодо термінів надходження поки немає, радимо звернути увагу на новішу модель https://miot.ua/headphones/mi-navushniki-garnitura-quantie-hybrid-pro-silver/
Всі відгуки

Навушники Xiaomi Huosai Piston v3 Black

Навушники Xiaomi Huosai Piston v3 отримали "Оскар" у світі промислового дизайну - 2 015 Red Dot Award.

Багато відомі бренди як BMW, Sony, Apple, Siemens і Adidas отримали цю прекрасну нагороду.

Нові покращені audio hi-fi і dpi

Мембрани є ключовим елементом, який впливає на якість звуку навушників. Мi Huosai Piston v.3 використовує технологію металевих мембран для ще більшої виразності звуку. Це унікальна інновація, всі елементи всередині навушників розміщені по типу "сендвіча", що покращує якість звучання глибокого баса: для двох зовнішніх шарів використовували РЕТ матеріал, посередині розмістили металевий прошарок.

XIAOMI Piston Earphones


Система шумозаглушення третього покоління
Вбудована система шумозаглушення дозволяє почути об'ємний і природний звук. Три діапазону звуку збалансовані і створюють відчуття реальності. Цей ряд інновацій створює умови, за яких складна система металевих мембран дозволяє динамікам працювати ще більш природно і якісно.

XIAOMI Piston Earphones

Інноваційна структура «спіралі» звуку

На задній стороні навушників використана спірально-трубчаста конструкція- отвір якої видає низькі тони. Таким чином, у порівнянні з традиційною конструкцією, канал передачі звуку в динаміці стає набагато довшим. Внаслідок цього звук посилюється, низькі тони набувають об'ємність звучання. Як результат, ми насолоджуємося тривимірним звучанням низьких тонів.

Зносостійкий магніт n48
Зносостійкий магніт є важливою частиною звукової котушки навушників, n48 це магніт з високоякісного стійкого матеріалу.

XIAOMI Piston Earphones

Шумоподавляющий матеріал
Високоточна темперація тканини, отвори із зовнішнього боку однакового розміру, що надає неперевершену однорідність і стійкість звучання.

Американський Knowles мікрофон
Для Мi Huosai Piston v.3 ми використовували MEMS мікрофон, ще менше за розміром, але при цьому з високою стабільністю, з кращою якістю звуку і більш чіткою передачею голосу. До того ж вони повністю сумісні з Мi телефонами (перемикання музики і регулювання гучності), а також підтримують можливість перемикання музики в iPhone, iPod і деяких інших iOS системах (без можливості регулювання гучності).

XIAOMI Piston Earphones

Кевлар для обплетення кабелю

Для того, щоб надати кабелю навушників більше еластичності і зробити його більш міцним і витривалим, ми використовували куленепробивний кевлар, який в рази збільшує зносостійкість кабелю навушників. Одночасно, для того, щоб вирішити одвічну проблему заплутування кабелю, ми використовували плетений матеріал для обплетення кабелю. Ця методика дозволяє запобігти заплутування і, навпаки, надає йому еластичності.

XIAOMI Piston Earphones

Зручні навушники-вкладиші, які легко надягати і знімати

Основним нашим завданням був комфорт наших навушників-вкладишів. Саме тому ми грунтувалися на численних медичних даних, а також випробовували їх в реальних умовах нашими багатьма співробітниками. Таким чином, ми отримали середні, але при цьому більш точні, дані розміру типового слухового апарату людини. Їх легко надягати і при цьому вони не випадають, а також не викликають відчуття втоми.

Навушник-вкладиш з'єднується з основною його частиною під нахилом, тому їх дуже легко вдягати і при цьому вони не випадають.

Використовується похила конструкція, яка дозволяє нам насолоджуватися ще більш приємними звуками.

XIAOMI Piston Earphones

Більше 800 видів різних випробувань на надійність

Крім прекрасної якості звуку і витонченого дизайну, якість навушників є найважливішим. У результаті серйозних тестувань, без упущень будь-яких деталей, тестування зносостійкості кнопок, ми можемо говорити про перевищення наших показників стандартів ОСТ в 3 рази. Прекрасні звукові ефекти, високоточна технологія, серйозний контроль якості - все це дозволяє вам користуватися навушниками Мi Huosai Piston v.3, забувши про будь заворушеннях.

Тип: Наушники
Бренд: Mi
Частотный диапазон, Гц: 20 - 20000
Импеданс, Ом: 32
Чувствительность, дБ: 98
Номинальная мощность, мВт: 5
Штекер: 3.5 мм, позолоченный
Кабель, м: 1.1 м
Цвет кабеля: Черный
Вес, г: 14

Завантаження…

Відгуки користувачів
Vitaliy, 07.04.2017
Доброго дня. Когда будут?
Адміністрація Mi.UA, 07.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Vitaliy, поставка данной модели в ближайшем времени не ожидается.
Адміністрація Mi.UA, 02.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Тарас, на поточний час, інформації щодо термінів надходження поки немає, радимо звернути увагу на новішу модель https://miot.ua/headphones/mi-navushniki-garnitura-quantie-hybrid-pro-silver/
Тарас Перун, 01.11.2016
коли очікувати у наявності
Бумер, 05.06.2015
Звук достаточно неплохой и в ушах хорошо сидят. В принципе басов хватает для музыки любого жанра, в основном слушаю рок. Сделаны довольно качественно, никаких претензий в этом плане не имею.
Вадим, 25.05.2015
Купил наушники в этом магазине - доволен, спасибо! Единственное пожелание - после того, как отправили, сообщайте об этом покупателю, так как о их приходе я узнал из смс-ки от новой почты. По наушникам: Если где-то будете читать, что они не отличаются от вторых пистонов - чушь! Сейчас в руках держу Piston 2 и Piston 3 - качество звучания у тройки намного отличается. Усилены басы в лучшую сторону. Лежат в ушах хорошо. Спикер на правом наушнике удобнее чем на разветвлении в Piston 2. Сцена немного слабовата. Совсем немного не хватает объема звука. Купил на смену SoundMagic ES20 (в этих звук пообъемней будет).
Виталий, 11.05.2015
Получил сегодня. Понравилось качество исполнения, сделаны качественно и надежно. На Meizu MX3 кнопки регулировки громкости не работают, но это не страшно. Центральная кнопка работает. Сравнивал с Piston 2, существенной разницы в звучании нет. По поводу того что в ушах лежат удобно и не напрягают - правда. По звуку... ничего сверхъестественного нет, но звучат качественно, электронные жанры звучат приемлемо, тяжелые направления, Death metall, black и т д. не фонтан, лично мне - не нравится. Середина отличная, высокие, низкие присутствуют без фанатизма. Хороший продукт, свою цену оправдывают. Посылка пришла быстро, магазину спасибо.
Адміністрація Mi.UA, 24.04.2015
Информация присутствует, возможно вы не внимательно смотрели. Ознакомиться с описанием можно по ссылке http://www.mi.com/huosai/
Глеб, 24.04.2015
Скажите, почему на официальном сайте Mi - о наушниках 3го поколения информации нет?
Адміністрація Mi.UA, 22.04.2015
Уже поступили, доступны к заказу будут завтра.
Dima, 21.04.2015
Примерно когда будут в наличие??
Додати коментар