Навушники Xiaomi Mi Air 2S True Wireless Earphones TWSEJ07WM (BHR4208GL) Global

Компактні та зручні Bluetooth-навушники

Бездротові Bluetooth-навушники — це оновлення версії Air 2 з багатьма сучасними поліпшеннями в технологіях та якості звуку, а також з ефективним шумозаглушенням.

Mi Air 2s має плоску циліндричну конструкцію, яка створює простоту, вишуканість та надійність.

Корпус кожного навушника має досить компактні розміри і важить при цьому всього 4.5 г, що робить його зручним при носінні.

Спеціально розроблена незалежна робота

Навушники можуть використовуватися окремо та мають досить зручне управління. Подвійне торкання дозволить приймати вхідні дзвінки та управляти музикою, не використовуючи при цьому смартфон.

Оновлення звуку

Навушники обладнані двоядерним аудіочіпом, що використовує технологію синхронної передачі між лівою та правою сторонами, щоб зробити звук більш рівномірним і зменшити шум.

Зокрема, навушники, що використовують технологію декодування звуку LHDC, добре оптимізовані для використання з різними пристроями для того, щоб відтворювати звук з високою якістю.

Ефективне шумозаглушення

Mi Air 2s об'єднує технологію шумозаглушення навколишнього середовища ENC разом з двома мікрофонами, щоб допомогти приглушити шум і поліпшити якість звуку, коли ви здійснюєте дзвінки.

У шумному середовищі навушники забезпечують точне розпізнавання голосу та гарну якість звуку. У той же час гарнітура підтримує голосове управління для зручного відтворення музики.

Стабільне з'єднання з Bluetooth 5.0

В бездротовій гарнітурі Mi Air 2s використовується технологія Bluetooth 5.0, що забезпечує стабільний зв'язок і радіус дії до 10 м.

Тривалий час автономної роботи

Час автономної роботи гарнітури може становити до 5 годин і до 24 годин при використанні зарядного кейса.

Зарядний кейс навушників Mi Air 2s підтримує стандартн бездротової зарядки Qi, що робить його більш зручним для користувачів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Навушники
Бренд: Xiaomi
Модель: TWSEJ07WM
Підключення: Bluetooth 5.0
Протоколи Bluetooth: BLE / HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Підтримка кодеків: LHDC / SBC / AAC
Вхідна напруга: 5 В ⎓ 1 А
Імпеданс динаміка: 32 Ом
Час зарядки: 1 година
Час використання : 5 годин
Діапазон підключення: 10 м
Підтримка голосових асистентів: Google Assistant, Apple Siri
Порт зарядки: Type-C
Вага: 52 г
Колір: Білий