Навушники Xiaomi Mi Air 2s White (TWSEJ05WM/BHR4017CN)

Сучасний дизайн

Bluetooth-гарнітура Mi Air 2s має досить компактний корпус, а кожен навушник важить всього 4.5 г.

Навушники можуть використовуватися незалежно один від одного. Крім того, двічі торкнувшись ви можете управляти музикою, приймати дзвінки та користуватися іншими функціями без необхідності діставати з кишені смартфон.

Якісний звук, ефективне зменшення шумів

В Mi Air 2s використовується двоядерний аудіочіп з технологією синхронізації для лівого і правого вуха, щоб звук лунав більш рівномірно. У навушниках використовується технологія декодування звуку LHDC, яка добре оптимізована під багато пристроїв для відтворення звуку з найкращою якістю.
У бездротових навушниках застосовується технологія придушення шуму ENC в поєднанні з двома мікрофонами, які допоможуть усунути шум і підвищити якість звуку при здійсненні дзвінків.

Голосове управління

У той же час, гарнітура також має можливість підтримувати голосове управління, щоб користувачі могли відтворювати музику за допомогою голосової команди.

Стабільне з'єднання з Bluetooth 5.0

Mi Air 2s використовує технологію Bluetooth 5.0 з дальністю зв'язку до 10 метрів. Після синхронізації навушників зі смартфонів, повторна синхронізація вже не потрібна.

Тривалий час автономної роботи, підтримка бездротової зарядки

Навушники Mi Air 2s підтримують зарядку через порт USB Type-C. Таким чином, час автономної роботи гарнітури може становити до 5 годин активного використання. Блок зарядки також сумісний зі стандартною бездротовою зарядкою, що робить його більш зручним для користувачів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Навушники
Бренд: Xiaomi
Модель: TWSEJO5WM
З'єднання: Bluetooth 5.0
Дальність з'єднання: 10 м (відкрите та безбар'єрне середовище)
Протокол Bluetooth: BLE / HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Підтримка кодека: LHDC / SBC / AAC
Вхідна напруга: 5В = 1А
Опір динаміка: 32 Ом
Тривалість зарядки: 1 година
Тривалість використання: 5 годин, приблизно 24 години з зарядним чохлом
Зарядний порт: Type-C
Вага: 52 г