Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S Black (BHR4273GL)

Гнучкий дизайн

Як і інші Bluetooth-гарнітури, Mi Earbuds Basic 2S також відрізняється досить невеликим розміром, спрощуючи деталі завдяки м'яким вигинам, високоякісним пластиковим матеріалами і сучасним технологіям обробки поверхні.

Крім того, на корпусі кожної гарнітури також є сенсорне управління для припинення музики, прийому викликів, активації віртуальних помічників тощо.

Щільна фіксація

Спеціально розроблена конструкція вушного вкладиша з силіконовим накінечником забезпечує щільну фіксацію навушника у вушній раковині.

Навушники поставляються з альтернативними силіконовими амбушюрами трьох розмірів: маленьким, середнім і великим.

Зарядна док-станція

Док-станція ємністю 600 мАг дозволить декілька разів зарядити навушники, які після зарядки здатні пропрацювати близько 4 годин.

Покращені можливості синхронізації

У бездротових навушниках Mi Earbuds Basic 2S передбачені покращені можливості сполучення, які дозволяють безпосередньо підключати обидва навушника до смартфону.

Звичайно, користувачі як і раніше можуть використовувати будь-який навушник для прослуховування в моно режимі та перемикатися на стерео, вклавши другий навушник у вухо.

Крім того, гарнітура автоматично вимкнеться через 5 хвилин, якщо вона не використовується.

Стабільне з'єднання Bluetooth 5.0

Mi Earbuds Basic 2S оснащені чіпом Bluetooth 5.0, який забезпечує вдвічі більшу швидкість і стабільність передачі даних в порівнянні з попереднім поколінням.

Крім того, гарнітура також має ігровий режим для оптимізації з'єднання, допомагаючи знизити затримку звуку до найнижчого рівня під час гри.

Підтримка інтелектуального віртуального помічника

Навушники Mi Earbuds Basic 2S також підтримують віртуальних помічників Google Assistant, Siri, XiaoAI і для активації вам просто потрібно двічі натиснути на сенсор.

Ви також можете відхилити виклики, натиснувши і утримуючи палець на сенсорі навушника протягом приблизно 1 секунди або відповідати на виклики / призупиняти відтворення музики простим натисканням на сенсор.

Якісний звук

Навушники Mi Earbuds Basic 2S обладнані 7.2-міліметровим динаміком, з хорошою глибиною, чіткістю і точністю звучання низьких частот, а технологія DSP, допомагає краще обробляти звук і усувати шуми.

Крім того, основним оновлення Mi Earbuds Basic 2S є впровадження технології шумозаглушення Environment Noise Reduction, яка фільтрує сторонні шуми та допоможе вам з співрозмовником краще чути один одного при зідзвоні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Навушники
Бренд: Mi
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Протокол: Bluetooth HFP / A2DP / HSP / AVRCP
Відстань зв'язку: 10 метрів (безбар'єрне і відкрите середовище)
Час безперервного прослуховування з двома навушниками: Близько 4 годин
Час автономної роботи: Близько 20 годин
Ємність акумулятора однієї гарнітури: 46 мАг
Ємність зарядної док-станції: 600 мАг
Тривалість зарядки навушників: Близько 1.5 годин
Тривалість зарядки кейса: Близько 2.5 годин
Вага одного навушника: Близько 4.5 г
Вага зарядного кейса: 36 г
Розмір зарядного кейса: 64 x 44 x 31 мм