Нічна лампа MiJia Xiaomi Philips Bluetooth Night Light White

Нічна лампа Mijia Philips вельми зручний та корисний світильник, який просто необхідний для сімей з маленькими дітьми і з людьми похилого віку. З ним вам буде набагато зручніше пересуватися по будинку або квартирі в нічний час доби.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактні габарити та надійна конструкція

Mijia і Philips мають досить великий досвід у виробництві світильників. Тому їх спільна розробка, Bluetooth-світильник Night Light, відрізняється гарною якістю. Світильник має круглу форму і компактні габарити: Ф 8.8 х 3.4 см і важить всього 150 г. Завдяки настільки компактним розмірам, його можна встановити практично в будь-якому куточку кімнати, тим більше що дизайн цього девайса, дозволить йому з легкістю вписатися в самий різний інтер'єр.

Виготовлений нічник з ABS пластику, який володіє приємним естетичним ефектом і високим рівнем міцності, і зносостійкості.

Нічна лампа Mijia Philips Bluetooth Night Light White крупним планом

Приємне розслабляюче світло

Приємне підсвічування, створює відчуття затишку домашньої обстановки. Джерело світла тильної частини світильника, дозволяє розширити площу поверхні, що освітлюється. Легке світло лицьового боку виробу допомагає швидше заснути. Світло поширюється, проходячи через спеціальні кільця, що зроблено для того, щоб пряме джерело світла не «засліплювало» і не створювало відчуття дискомфорту при використанні пристрою.

Нічна лампа Mijia Philips Bluetooth Night Light White в дитячій

Проста установка за допомогою 3М скотча

Нічний світильник Mijia Philips поставляється з дуже чіпким 3М скотчем, завдяки чому ви зможете прикріпити його до будь-якій площині. Дуже зручно і те, що ви можете налаштувати світильник відповідно до вашого пішохідного маршруту. Коли ви залишаєте ліжко вночі, ваш шлях по коридору буде освітлюватися, всюди, де встановлені світильники Mijia Philips.

Нічна лампа Mijia Philips Bluetooth Night Light White в коридорі

Підходить для всіх членів сім'ї

Світильник Mijia Philips особливо підходить для сімей з дітьми та людьми похилого віку. Дітворі спокійніше та приємніше засинати, коли в кімнаті є нічник. Люди похилого віку не завжди можуть вночі заснути і ходять по будинку перевіряючи двері, замки, щоб бути спокійнішими. Тому встановивши кілька світильників по «найбільш популярному» маршруту переміщення членів вашої сім'ї в нічний час, ви будете почувати себе комфортніше та безпечніше.

Нічна лампа Mijia Philips Bluetooth Night Light White в кімнаті

Крім того, ви може використовувати світильники Mijia Philips для освітлення сходів, ванних кімнат, коридорів, кухонь, складських приміщень, гаражів.

Нічна лампа Mijia Philips Bluetooth Night Light White діапазон покриття

Передові датчики та розумне управління

У розумному нічному світильнику Mijia Philips використовуються передові оптичні і ІК-датчики. Перебуваючи на відстані до 5 метрів від світильника, датчик спрацьовує і автоматично включається підсвічування. Відключиться світильник через 15-30 секунд, коли рух не буде виявлено.

Нічник синхронізується зі смартфоном за допомогою Bluetooth-з'єднання. За допомогою фірмового додатка ви зможете регулювати рівень яскравості світильника і час включення / відключення нічника на свій розсуд.

Нічна лампа Mijia Philips Bluetooth Night Light White управління зі смартфона

В якості елементів живлення в Mijia Philips Night Light використовуються 3 батарейки ZI5 AA.

Нічна лампа Mijia Philips Bluetooth Night Light White елементи конструкції

Тип: Нічна лампа
Бренд: Philips
Модель: 9290020139
Колірна температура: 2700К (* Фактична колірна температура може відрізнятися на ± 500K)
Номінальний струм: 60 мА
Номінальна напруга: 4.5 В
Номінальна потужність: 0.3 Вт
Бездротове з'єднання: Bluetooth 4.2 BLE
Сумісність: Android 4.4 и iOS 8.0 або більш пізні версії
Розмір: Ф 88 х 34 мм
Вага: 150 г
Колір: Білий
Комплектація: Нічна лампа х 1, батарейки ZI5 AA х 3, 3М скотч х 1, ремінець х 1, інструкція х 1