Нічна лампа Xiaomi HuiZuo 3.3W

«Витончена» конструкція

Лампа має товщину всього 1 см, що дозволяє прикріплювати її практично всюди і створювати затишну атмосферу по всьому будинку.

Автоматичне включення та відключення

Індукційний світло реалізується шляхом оцінки навколишнього освітленості та діяльності людини. Коли навколишнього освітлення недостатньо, і вона виявила рух, лампа HuiZuo автоматично вмикає світло. При цьому кут освітлення становить 100°, а глибина різкості становить 3 метри.

Дуже зручно, коли після проходження коридору і відкриття гардероба для пошуку речей, світло загоряється, усуваючи необхідність в ручному включенні та відключенні лампи. Коли ви повернулися додому, світильник встановлений біля вхідних дверей теж загоряється і вимикається через 20 секунд, якщо протягом цього часу лампа не визначила рух.

Вбудований акумулятор великої ємності

Інтегрована оптична і електрична структура усуває проблему завчасного підключення та пошуку розеток. У порівнянні зі звичайним нічним ліхтарем, ємність батареї збільшена більш ніж на 33%. Після зарядки лампу можна використовувати безперервно протягом двох місяців.

4000K теплий білий світ

Двоколірні світлодіоди використовуються для формування теплого білого світла 4000K, який не тьмяний і не сліпучий, а ближче до денної колірної температурі в ранні ранкові години.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Нічна лампа
Бренд: HuiZuo
Матеріал: Полікарбонат, алюміній
Режим управління: Автоматичне включення / вимикання
Колірна температура: 4000К
Потужність: 3.3 Вт
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Розмір: 500 x 40 x 10 мм (приблизно)
Колір: Чорний