Ніж для рубки м'яса Xiaomi YiMei LR149 18cm

Не в наявності
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Надміцний ніж з ергономічним дизайном

YiMei LR149 - універсальний ніж з V-подібною формою, гостра частина якого не сточується в процесі використання. Лезо ножа виконане з застосуванням високовуглецевої молібдено-ванадієвої сталі та складається з трьох шарів. Таке поєднання сприяє підвищенню рівня стійкості до корозії та дозволяє зберігати первинну заточку виробу.

Ручка ножа виконана з натурального дерева. Завдяки закругленій формі та протиковзкій обробці, її дуже зручно тримати в руці, а темні природні тони забарвлення плавно перетікають в дзеркальну сталь, що створює чудовий естетичний ефект.

Відгуки користувачів
Артём, 07.01.2019
Я бы тоже купил, привозите бистрее
Максим, 25.10.2018
когда уже привезете?
Адміністрація MIOT.UA 25.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, точной информации по срокам поставки данного товара нет. Вы можете сделать предзаказ, после оформления Вам на электронную почту придет уведомление, сразу когда товар появится в наличии.
Всі відгуки

Легкий та міцний ніж з нержавіючої сталі

Професійний процес термообробки

Коване лезо ножа YiMei LR149 проходить 83 технологічних процеси, в тому числі етап термообробки, в результаті чого воно наділяється ріжучими властивостями. Завдяки високотемпературній обробці (при температурі 1050 °С) вдається досягти ідеального співвідношення мартенситу (основна структурна складова загартованої сталі - упорядкований пересичений твердий розчин вуглецю в α-заліза з такою ж концентрацією, як і в початковому аустеніті) і аустеніту (високотемпературна граніцентрована модифікація заліза та його сплавів). В результаті матеріал наділяється характеристиками твердості та ударної в'язкості.

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm нарізка солодкого перцю

Преміум-якість

Тришарова структура

Тришарова конструкція гострого леза виконаного із застосуванням високовуглецевої середньохромістої нержавіючої сталі з додаванням молібдену та ванадію (9Cr18MoV). Даний вид сталі досить активно використовується при виробництві висококласних ножів, оскільки вона абсолютно не втрачає своїх початкових характеристик: антикорозійності, твердості, гостроти та довговічності різальної крайки. 9Cr18MoV визнана однією з кращих сталей, яка за складом дуже близька до відомої американської сталі 440C.

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm лезо крупним планом

Даний вид ножової сталі з високим вмістом вуглецю та хрому, а також ванадію та молібдену - довгий час зберігає свої ріжучі властивості після заточки та чудово заточується. Твердість за шкалою Роквелла 58-59 HRC з урахуванням того, що твердість в 60 одиниць - це найвище значення для ножа.

іж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm тришарова конструкція

V-подібна конструкція

Кращі характеристики різання

V-образна обтічна конструкція леза, сприяє більш тривалому збереженню ріжучих характеристик ножа. Довжина леза - 298 мм, ширина - 90 мм. Крім того, лезо ножа має різну товщину, внизу - 0.1 мм (можна використовувати для нарізки овочів на більш тонкі шматочки) і зверху - 3.3-3.5 мм, що дозволяє нарізати овочі, фрукти, м'ясо та інші продукти більш плавно, практично не докладаючи зусиль.

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm V-образне лезо

Звичайне розсіююче навантаження

Комфортне використання

YiMei LR149 володіє безшовною конструкцією, яка крім додаткової міцності, подбає про безпеку використання ножа. Особлива форма вироби з V-подібною конструкцією при нарізування продуктів створює розсіююче навантаження, яка не завдає помітного тиску на кисть не викликаючи швидку втому руки.

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm нарізка м'яса та овочів

Немає необхідності застосовувати значні зусилля при нарізанні навіть твердих продуктів харчування: сиру, м'яса, овочів і т.ін. Адже правильно збалансовані елементи конструкції, дозволили зосередити центр ваги на стику ручки та клинка. Ніж стане, немов продовженням руки та «зіллється» з нею в одне ціле.

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm верхній тонкий шар сталі

Дзеркальне відображення

Технологія полірування

Застосування ультрасучасної технології дзеркального полірування металу, дозволила створити витончений зовнішній вигляд виробу, який вражає своєю витонченістю.

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm дзеркальний дизайн

Ергономічна ручка з червоного дерева

Округлена форма для максимальної зручності

Дуже важливий елементом будь-якого ножа, є його ручка. Дивлячись на ніж YiMei LR149 перше враження, яке виникає - це неймовірно продумане поєднання металу ріжучої частини та червоного дерева, з якого виготовлена ручка.

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm рукоятка

Кругла ручка, якою наділений ніж YiMei, розроблена фахівцями та дозволяє уникнути порізів та мозолів в процесі нарізки продуктів. Обтічна сталева головка розміщена на краю ручки, сприяє більш комфортному упору в долоню і надає додаткову витонченість виробу.

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm сталева головка

Ніж для рубки м'яса YiMei LR149 18 cm в шикарній упаковці

Тип: Ніж для рубки м’яса
Бренд: YiMei
Модель: LR149
Матеріал виробу: Центральна частина та ріжуча кромка - сталь високої твердості (9Cr18MoV), бічні частини - легована нержавіюча сталь (2Cr13)
Рукоятка: З червоного дерева
Розмір: 29.8 см х 9 см
Вага: Близько 370 г
Відгуки користувачів
Артём, 07.01.2019
Я бы тоже купил, привозите бистрее
Максим, 25.10.2018
когда уже привезете?
Адміністрація MIOT.UA 25.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, точной информации по срокам поставки данного товара нет. Вы можете сделать предзаказ, после оформления Вам на электронную почту придет уведомление, сразу когда товар появится в наличии.
Додати коментар