Ніж кухонний Xiaomi Huo Hou Nano Ceramic Knife Black 8" 325mm

Універсальний керамічний ніж Huo Hou Nano Ceramic Knife , розробка і виробництво якого здійснювалися за допомогою краудфандінга, має довжину леза 20.5 см, ергономічну ручку, а також не вимагає заточування.

Форма і матеріал ручки дозволяють безпечно утримувати ніж навіть жирними руками, а керамічне лезо пройшло спеціальну обробку, завдяки чому воно не втрачає гостроти.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ніж кухонний Huo Hou Nano Ceramic Knife

Універсальний керамічний ніж Huo Hou Nano Ceramic Knife , розробка і виробництво якого здійснювалися за допомогою краудфандінга, має довжину леза 20.5 см, ергономічну ручку, а також не вимагає заточування.

Huo Hou Nano Ceramic Knife

Форма і матеріал ручки дозволяють безпечно утримувати ніж навіть жирними руками, а керамічне лезо пройшло спеціальну обробку, завдяки чому воно не втрачає гостроти.

Вже минув час, коли керамічні ножі виготовляли з крихкого матеріалу, який, однак, з часом втрачав гостроту. Завдяки сучасним технологіям лезо виготовлено з діоксиду цирконію, який після спікання і шліфування набує здатності самозаточування.Knifes Black QHS1704Створення леза починається з сировини - піску діоксиду цирконію, який імпортується з Австралії. Після попередньої обробки і формування леза, відбувається спікання керамічних заготовок в печі. Наступний етап - процес цементації заготовок - проникнення атомів вуглецю в кристалічну решітку діоксиду цирконію. Це називається карбонізацією, яка представляє собою цикл із 300 повторюваних ітерацій нагрівання та охолодження. Нагрівання відбувається у вакуумі при температурі 2000°С.

Huo Hou Nano Ceramic Knife  лезоЗавдяки такому складному технологічному процесу зміцнюючі добавки проникають глибше в структуру матеріалу. Коксування леза робить його більш твердим, але крихким.Кромка ріжучого краю має товщину всього 0.4 мм - оптимальна товщина, при якій ніж не тупиться, але і має найкращі ріжучі властивості.

Huo Hou Nano Ceramic Knife  технологічний процес

Ергономічна ручка виготовлена ​​зі спеціального нековзкого матеріалу, який дозволяє утримувати ручку навіть жирними і мокрими руками. На ручці є спеціальні насічки для вказівного і великого пальця, завдяки яким хват стає зручнішим, а робота з ножем - безпечною.

Huo Hou Nano Ceramic Knife  ручка

На відміну від інших ножів, Huo Hou Nano Ceramic Knife не боїться впливу кислот фруктів і овочів, а також добре ріже м'ясо, яке не прилипає до леза.Knifes Black QHS1704

Huo Hou Nano Ceramic Knife  нарізка фруктів

Назва: Huo Hou Nano Ceramic Knife
Бренд: Huo Hou
Довжина леза: 20.5 см
Довжина ручки: 12 см
Твердість: 8 Н
Маса: 153 г
Колір: Чорний