Нічник MiJia Mi Induction Nightlights (MJYD01YL)

Застосування бездротової конструкції в розумному устрої Mi Induction NightLights, відкрило більш широкі можливості в його застосуванні.

Розумний девайс настільки компактний, що ви можете встановити його практично в будь-якому зручному для вас місці. Визначивши місце, в які ви б хотіли розмістити світильник, Ви можете прикріпити його на двосторонній скотч, прикрутити саморізами, або використовуючи спеціальний крюк - підвісити його на поручень чи ручку.

В якості джерела живлення служать 3 батарейки типорозміру ААА.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Gleb, 06.11.2019
Добрый день! Как она крепится на стену? Как заряжать? (Как заряжать если прикрепленно уже к стене?)
Адміністрація MIOT.UA 06.11.2019
Добрый день, они клеятся на 3м скотч, питаются от 3 батарейки ААА
Всі відгуки

Нічна лампа Mi Induction Nightlights

Розумне освітлення в будь-якій частині вашого будинку!

Застосування бездротової конструкції в розумному пристрої Mi Induction Nightlights, відкрило більш широкі можливості в його застосуванні. Портативність девайса дозволяє встановити його практично в будь-якому місці - над драбиною, в шафці, прикріпити на стіну або стелю і т.ін. І де б ви його не встановили, він буде освітлювати ваш будинок і створювати затишок протягом дуже тривалого періоду часу.

Нічна лампа MiJia Induction Night Light на стіні в процесі роботи

ІЧ-датчик, який реагує на всі рухи

Автоматичний вимикач має охоплення 120 градусів, прекрасно працює в темряві і не пропускає не єдиного руху! Швидка реакція ІЧ-датчика активує вмикання освітлення, щоб забезпечити вам видимість у вечірній і нічний час. Радіус дії розумного датчика варіюється в межах 5-7 метрів, а тривалість роботи після того, як він перестає визначати рух становить всього 15 секунд.

Нічна лампа MiJia Induction Night Light крупним планом

Економне енергоспоживання

Живлення Mi Induction Nightlights забезпечують 3 батареї АА. Всього 0.25 мВт електроенергії споживає компактний світильник в режимі очікування. Розумний девайс має два режими роботи. Режим з яскравістю світіння в 0.7 люмен, дозволить працювати пристрою, без заміни елементів живлення, протягом року. У режимі з більш яскравим освітленням - в 3.8 люмен, елементів живлення вистачить приблизно на 6 місяців роботи.

Нічна лампа MiJia Induction Night Light кріплення на різні поверхні

Безліч способів установки

Розумний девайс настільки компактний, що ви можете встановити його практично в будь-якому зручному для вас місці. Визначивши місце, в якому Ви б хотіли розмістити світильник, Ви можете прикріпити його на двосторонній скотч, прикрутити саморізами або використовуючи спеціальний крюк (знаходиться в упаковці) - підвісити його на поручень, ручку і т.ін.

Унікальна технологія розсіювання

У Mi Nightlights застосовується унікальна SSIM-технологія, яка грунтується на застосуванні в конструкції пристрою лінзи Френеля в сполученні з дифузним рефлектором. Світло, яке випускається діодами цілком відбивається від дифузора, після чого воно розсіюється в навколишньому просторі за допомогою лінзи, яка надає ефект посилення.

Нічна лампа MiJia Induction Night Light конструкція пристрою і підсвічування в дитячій кімнаті

Немов місячне світіння

Mi Induction Nightlights - чудова лампа, яка здатна функціонувати в безперебійному режимі світіння і рекомендована дитячими педіатрами для її використання в кімнатах для дітей. Тонко налагоджена інтенсивність освітлення дозволить зберегти спокійний сон вашої дитини.

Оптимальне освітлення ступенів на сходах

Установка розумного світильника над сходами. Ви забезпечите безпеку собі і своїм близьким під час переміщення по сходах у вечірній і нічний час.

Нічна лампа MiJia Induction Night Light над сходинками

Виключно з екологічно чистих матеріалів

Пристрій виконаний з ABS-пластика і поліетелена з високою щільністю. Застосування подібних матеріалів забезпечує міцність і надійність розумного девайса.

Нічна лампа MiJia Induction Night Light матеріал

Мінімалістичний дизайн

Девайс Mi Nightlights досить простий в управлінні, в ньому Ви не знайдете зайвих деталей, крім того, мінімалістичний дизайн - дозволить прекрасно вписатися в загальний інтер'єр вашого будинку.

Нічна лампа MiJia Induction Night Light дизайн

Нічна лампа MiJia Induction Night Light габарити

Тип: Нічна лампа
Бренд: Mi
Модель: MJYD01YL
Колірна температура: 2700K
Яскравість: Економний режим (0.7 лм), максимальний режим (3.8 лм)
Датчик: ІК
Джерело живлення: 3 батарейки ААА
Номінальна потужність: 0.25 Вт
Робоча температура:: -10 - + 40 ° C
Використання: У критих приміщеннях (не водонепроникний)
Розмір: 84 x 84 x 36 мм
Вага: Близько 141 г

Завантаження…

Відгуки користувачів
Gleb, 06.11.2019
Добрый день! Как она крепится на стену? Как заряжать? (Как заряжать если прикрепленно уже к стене?)
Адміністрація MIOT.UA 06.11.2019
Добрый день, они клеятся на 3м скотч, питаются от 3 батарейки ААА
Додати коментар