Розумна нічна лампа Xiaomi Yeelight Motion Sensor Nightlight

Нічна лампа Yeelight induction night lights оснащена акумулятором ємністю 750 мАг. Це вам дозволить істотно заощадити. Адже немає необхідності кожного разу витрачатися на заміну батарейок. Акумулятор гаджета надзвичайно "витривалий". Його ємність 750 мАг, що дозволяє пристрою працювати на одному заряді досить тривалий час. У лампі Yeelight використовується більша кількість світлодіодів в порівнянні з подібними нічниками інших виробників. Ще яскравіше, ще світліше! Завдяки настільки компактним габаритам, лампу Yeelight night lights можна легко розмістити практично в будь-якому куточку вашого будинку.

Застосування бездротової конструкції в розумному устрої Yeelight induction night lights, відкрило більш широкі можливості в його застосуванні.

Розумний девайс настільки компактний, що ви можете встановити його практично в будь-якому зручному для вас місці. Визначивши місце, в які ви б хотіли розмістити світильник, Ви можете прикріпити його на двосторонній скотч, прикрутити саморізами, або використовуючи спеціальний крюк - підвісити його на поручень чи ручку.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Нічна лампа з акумулятором Yeelight induction night lights

Розумне освітлення в будь-якій частині вашого будинку!

Застосування бездротової конструкції в розумному пристрої Yeelight induction night lights, відкрило більш широкі можливості в його застосуванні. Портативність девайса дозволяє встановити його практично в будь-якому місці - над драбиною, в шафці, прикріпити на стіну або стелю тощо. І де б ви його не встановили, він буде освітлювати ваш будинок і створювати затишок протягом дуже тривалого періоду часу.

Yeelight induction night lights нічна лампа

ІЧ-датчик, який реагує на всі рухи

Автоматичний вимикач має охоплення 120 градусів, прекрасно працює в темряві і не пропускає не єдиного руху! Швидка реакція ІЧ-датчика активує вмикання освітлення, щоб забезпечити вам видимість у вечірній і нічний час. Радіус дії розумного датчика варіюється в межах 5-7 метрів, а тривалість роботи після того, як він перестає визначати рух становить всього 15 секунд.

Yeelight induction night lights ІЧ датчик

Економне енергоспоживання

Живлення Yeelight induction night lights забезпечує вбудованний акумулятор ємністю 750 мАг. Розумний девайс має два режими робот: "Автоматичний" режим з яскравістю світіння в 3.5 люмен, та "Постійний" режим з яскравістю 7 люмен.

Режими зручно перемикати за допомогою ручного перемикача.

Yeelight induction night lights зручне керування

Безліч способів установки

Розумний девайс настільки компактний, що ви можете встановити його практично в будь-якому зручному для вас місці. Визначивши місце, в якому Ви б хотіли розмістити світильник, Ви можете прикріпити його на двосторонній скотч, прикрутити саморізами або використовуючи спеціальний крюк (знаходиться в упаковці) - підвісити його на поручень, ручку, вішалку та інше.

Yeelight induction night lights універсальний дизайн

Унікальна технологія розсіювання

У Yeelight induction night lights застосовується унікальна SSIM-технологія, яка грунтується на застосуванні в конструкції пристрою лінзи Френеля в сполученні з дифузним рефлектором. Світло, яке випускається діодами цілком відбивається від дифузора, після чого воно розсіюється в навколишньому просторі за допомогою лінзи, яка надає ефект посилення.

Завдяки цьому освітлення не тільки яскраве, але й м'яке.

Немов місяць у вас вдома!

Yeelight induction night lights м'яке світло

Оптимальне освітлення ступенів на сходах

Установка розумного світильника над сходами. Ви забезпечите безпеку собі і своїм близьким під час переміщення по сходах у вечірній і нічний час.

Yeelight induction night lights цікавий та зручний пристрій

Виключно з екологічно чистих матеріалів

Пристрій виконаний з ABS-пластика і поліетелена з високою щільністю. Застосування подібних матеріалів забезпечує міцність і надійність розумного девайса.

Yeelight induction night lights зручний гаджет

Мінімалістичний дизайн

Девайс Yeelight induction night lights досить простий в управлінні, в ньому Ви не знайдете зайвих деталей, крім того, мінімалістичний дизайн - дозволить прекрасно вписатися в загальний інтер'єр вашого будинку.

Yeelight induction night lights універсальний дизайн

Тип: Нічна лампа
Бренд: Yeelight
Колірна температура: 2700K
Яскравість: Автоматичний режим 3.5 лм, максимальний режим освітлення 7 лм
Датчик: ИЧ
Номінальна потужність: 0.25 Вт
Робоча температура: -10 - + 40 °C
Використання: В критих приміщеннях (пристрій не має спеціального захисту від вологи)
Ємність вбудованного акумулятора: 750 мАг
Інтерфейс: Micro USB
Додатково: Ще більше світлодіодів, дуже компактна
Час роботи освітлення лампки, коли рух зафіксовано: Інтервал у 15 секунд
Вага: 73 г

Завантаження…

Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати