Ніж для чистки овочів Xiaomi Kalar

Доставка

Звичайна ціна

Лезо ножа для чищення овочів Kalar виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, а ручка покрита нековзним покриттям з ТРЕ-полімеру. Поперечне розташування леза допомагає очищати овочі або фрукти буквально за секунди.

Для швидкого очищення овочів досить просто декількох рухів. Такий метод очищення дозволяє не тільки економити час, але і продукти, адже ніж зрізає тільки верхню шкірку, а не м'якоть.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ніж для чищення овочів Kalar

Лезо ножа для чищення овочів Kalar виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, а ручка покрита нековзним покриттям з ТРЕ-полімеру. Поперечне розташування леза допомагає очищати овочі або фрукти буквально за секунди. Для швидкого очищення овочів досить просто декількох рухів. Такий метод очищення дозволяє не тільки економити час, але і продукти, адже ніж зрізає тільки верхню шкірку, а не м'якоть.

Лезо ножа вкрите численними гострими зубцями, які, по-перше, легко справляються навіть з твердою шкіркою, а по-друге володіють ефектом самозаточування. Саме завдяки цьому його не потрібно точити - скільки б ви не числитили овочів, лезо залишиться гострим і буде чистити навіть ніжні фрукти або овочі, наприклад, сливи або стиглі томати.

При цьому лезо і ніж легко миються навіть у холодній воді.

knife-for-vegetables-kalarknife-for-vegetables-kalarknife-for-vegetables-kalarknife-for-vegetables-kalar

Назва: Ніж для чищення овочів Kalar
Бренд: Kalar
Матеріали: Нержавіюча сталь 420, АВЅ-пластик, TPE покриття
Розміри: 135х78х20 мм