Обігрівач підлоговий SmartMi Electric Heater White (ZNNFJ07ZM)

  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Потужність 2000 Вт

Підлоговий обігрівач SmartMi Electric Heater потужністю 2000 Вт здатний нагріватися за все за 3 секунди. Він підтримує як голосове, так і дистанційне управління. Нижня частина виробу обладнана антиковзаючими ніжками і займає площу близько 0.05 м², що робить його придатним практично для будь-якого приміщення.

Міцна конструкція

Виготовлений обігрівач з поєднання полікарбонату і АБС-пластика, які володіють термостійкістю та хорошими характеристиками міцності.

PTC нагрівальний елемент. Низький рівень шуму.

Лицьова сторона обігрівача оснащена металевою сіткою, через яку і проходить вже нагріте повітря. SmartMi Electric Heater обладнаний керамічний PTC нагрівальним елементом, який використовує вентилятор для створення конвекції через нагрівальні елементи для генерування теплого повітря. Це один з найбільш ефективних методів нагріву в даний час. При цьому рівень шуму при роботі пристрою знаходиться в межах 35.6 дБ.

Режим повороту на 90°

Для того, щоб «наситити» теплим повітрям кожен куточок кімнати, розумний обігрівач SmartMi Electric Heater має режим повороту на 90°. Більш широкий діапазон поширення повітря забезпечить і вельми швидке нагрівання приміщення.

3 варіанти управління

Для щоденного управління, на додаток до стандартного пульта дистанційного управління, обігрівачем можна управляти безпосередньо з панелі управління пристрою. За допомогою розумного докладання, ПДУ і зручно розташованих кнопок на панелі управління обігрівача, ви зможете вибирати режими і тривалість нагрівання, активувати блокування від дітей.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Обігрівач підлоговий
Бренд: SmartMi
Модель: ZNNFJ07ZM
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна потужність: 2000 Вт
Розмір: 230 х 230 х 608 мм
Колір: Білий