Обігрівач-сушарка конвекторний Xiaomi Mi Home (Mijia) White

  • 24 місяця

Мінімалістичний дизайн

Конвекторний обігрівач Mijia KRDNQ04ZM Mi з контролем температури продовжує простий стиль екосистеми Xiaomi. Мінімалістичний дизайн і білий колір, не буде нав'язливим в будь-якій обстановці декору.

Інтегрована сушильна стійка для одягу

Проте, в порівнянні з попереднім поколінням, версія нагрівача Mijia з регульованою температурою додала вбудовану легку сушильну стійку, яка може витримати до 1.5 кг білизни для сушки.

74 нагрівальних елемента. 3 рівня нагрівання.

Конвекторний обігрівач Mijia KRDNQ04ZM має 74 високоефективних алюмінієвих нагрівальних елемента, із загальною площею розсіювання тепла близько 4600 см².

Завдяки оновленню нагрівальних елементів, нагрівач з регульованою температурою забезпечує потужність нагріву до 2200 Вт, що на 700 Вт вище, ніж у попереднього покоління, а застосовна площа — до 20 м². Він має механічну ручку для вибору одного з трьох рівнів потужності нагріву: 900 Вт, 1300 Вт і 2200 Вт.

Автоматичне збільшення / зменшення потужності

Коли температура навколишнього середовища нижче, ніж попередньо встановлена ​​температура, електричний нагрівач автоматично продовжує нагріватися, коли температура навколишнього середовища досягає попередньо встановленої температури, потужність автоматично знижується.

Захист від падіння та бризок води

З точки зору безпеки, версія обігрівача Mijia KRDNQ04ZM з контролем температури виготовлена ​​з вогнетривкого матеріалу з вбудованим датчиком захисту від перегріву, який може автоматично відключати живлення при виявленні надмірного нахилу корпусу або занадто високої температури.

Також, корпус пристрою надійно захищений від бризок води за стандартом IPX4, що робить його придатним для використання у ванних кімнатах та інших місцях.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип обогревателя: Обігрівач конвекторний
Бренд: MiJia
Модель: KRDNQ04ZM
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220В ~
Номінальна потужність: 2200 Вт
Принцип роботи: Конвекція
Ступінь захисту: IPX4
Розмір: 780 x 526 x 21.6 мм