Обліпихова паста 550 г

Доставка

Звичайна ціна

Гомогенізовані ягоди обліпихи з подрібненими насінням

При вживанні свіжих ягід обліпихи, такі корисні містяться в кісточках компоненти: антиоксиданти, Омега 3-6-9 тощо - не засвоюються організмом. Застосування інноваційної технології HTD в обліпихова пасті, дозволяє засвоюватися настільки важливим і корисним для організму компонентів. Обліпихова паста не містить цукру, води та консервантів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Обліпихову пасту LiQberry рекомендується їсти в якості одного з джерел корисних біологічно активних компонентів: пектинових речовин, антоціанів, поліфенолів, мікроелементів, поліненасичених жирних кислот, вітамінів для загального зміцнення організму, підтримки функціональної активності організму при холециститі, ангіні, тонзиліті, гепатиті, опіках, алкоголізмі, екземі, дерматиті, трофічних виразках та інфікованих ранах, а також для нормалізації обміну холестерину.

Зверніть увагу! Обліпихова паста не є лікарським препаратом при бактеріальних захворюваннях (туберкульозі і т.ін.), енурезі, цукровому діабеті, сечокам'яній хворобі, ревматизмі, захворюваннях печінки, гіповітамінозах і загальній слабкості.

Спосіб застосування: дітям від 6 років і старше: від 2.5 до 5 мл (по 0.5-1 чайній ложці), дорослим: від 25 до 50 мл (по 0.5-1 столовій ложці) по 2-3 рази на добу під час або після прийому їжі. Дозу не перевищувати!

Курс застосування: від 2.5 до 3 місяців. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Курс можна повторювати.

Протипоказання: загострення панкреатиту, виразкова хвороба і гіперацидний гастрит, уратна сечокам'яна хвороба, а також індивідуальна непереносимість.

Умови зберігання журавлинною пасти: зберігати в 550 г скляній тарі виробника при температурі від 0 °С до 25 °С (без різких стрибків температури) і при відносному рівні вологості до 75%. Після відкриття скляної тари, зберігати в холодильнику при температурі 4 ± 2 °С і вжити протягом 30 днів.

Обліпихова паста 550г крупним планом

Склад: 100% гомогенізована обліпиха з подрібненими насінням (включає дрібнодиспенсорну фракцію кісточок)
Бренд: Liqberry
Форма випуску: 550 г у скляній тарі
Харчова цінність та калорійність на 100 г продукту, не менше: Білки - 0,9 г; жири - 5,4 г; Вуглеводи - 5,0, клітковина - 4,7; 72,2 ккал / 302,1 кДж.
Примітка: Не є лікарським засобом