Очищувач повітря Xiaomi Blueair 270E

Маленьке простір, великі результати

Маленький за розміром, але великий для забезпечення тихого та ефективного очищення повітря. Цей очищувач повітря для невеликих приміщень (до 22 м²) робить роботу легкою і зручною. Його цифровий дисплей дозволяє вам бачити і контролювати повітря.

Унікальна технологія Blueair HEPASilent

Blueair HEPASilent видаляє практично всі забруднювачі, які переносяться по повітрю. Технологія HEPASilent об'єднує краще в електростатичній та механічній фільтрації. Його революційна комбінація передових фільтруючих матеріалів і камери для закачування в капсулу частинок, забезпечує досягнення високої ефективності (до 99.97%) при уловлюванні частинок розміром до 0.1 мікрона.

Вбудований дисплей

Очищувач повітря Blueair Classic 270E оснащений електронним дисплеєм для оцінки якості повітря у вашій кімнаті за допомогою датчиків і для виявлення забруднюючих речовин, які можуть викликати астму та алергію. Цей простий у використанні очищувач повітря підтримує автоматичний режим роботи і дистанційне управління.

Легкий та розумний

Blueair Classic 270E з вагою 11 кг можна легко переміщати по будинку, а його цифровий дисплей і управління, роблять цей очищувач ефективним і зручним пристроєм для продукування чистого повітря.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач повітря
Бренд: Blueair
Модель: 270E
Площа приміщення: До 22 м²
Продуктивність:

CADR (дим)
264 м³ на годину

CADR (пил)
264 м³ на годину

CADR (пилок)
264 м³ на годину

Споживання енергії: 20 - 80 Вт
Рівень звуку: 32-56 дБ
Електронні датчики, дистанційний, таймер включення / вимикання: Так
Індикатор заміни фільтра: Так
Варіанти управління швидкістю: 1 - 2 - 3 - АВТО
Джерело живлення: 220 В ~ 240 В
Вихід повітря: Зверху
Повітрозабірник: Назад
Розміри: 533 х 432 х 209 мм
Вага: 11 кг