Очищувач повітря Xiaomi Mi Airpurifier Pro H White

Мінімалістичний дизайн

Як і раніше володіє мінімалістичним дизайном, як і попередні покоління, фільтр Mi Airpurifier Pro H має циліндричну форму, фронтальний OLED-екран і елегантний білий тон, який сумісний з багатьма різними стилями інтер'єру.

Параметри будуть відображатися на OLED-екрані, включаючи режим роботи, температуру навколишнього середовища, вологість та індекс повітря. Якщо повітря свіже, смуга з індикаторами буде зеленою. Якщо повітря в кімнаті злегка забруднене, смуга буде помаранчевою, а при сильному забрудненні повітря — червоною.

6 режимів використання

Очищувач повітря Pro H пропонує до 6 режимів використання, що відповідають різним потребам, включаючи користувальницький обраний режим, сплячий режим і режим за замовчуванням. Решта 3 режими включають низьку, середню і високу швидкість. Все управляються сенсорними клавішами. Користувачі можуть довгий час використовувати низький відкритий режим для підтримки чистоти повітря в приміщенні. Коли стан повітря поганий, користувач може використовувати режим з середньою швидкістю або з високою швидкістю для швидкого очищення.

Оснащений новим фільтром. Підвищена ефективність очищення повітря.

Очищувач повітря Pro H оснащений великим відцентровим вентилятором і високоефективним безщітковим двигуном, який може виробляти 10 000 літрів чистого повітря в хвилину, що робить очищення повітря в приміщенні більш ефективним.

Здатність CADR фільтрувати частки збільшена до 600 м³/год, що на 20% вище, ніж у попереднього покоління. Площа фільтрації також збільшена до 72 м², що відповідає потребам очищення повітря в будинках малого і середнього розміру.

HEPA H13

Очищувач повітря обладнаний високоефективним фільтром HEPA H13, внутрішній шар має активоване вугілля в якості каталізатора для точної фільтрації 99.97% часток речовини розміром 0.3 мкм, формальдегіду, толуолу, токсичного газу, запаху гнилі, пилку, хвороботворних бактерій. Очищувач повітря також здатний поглинати і надовго очищати дим, запахи кухонної їжі та запахи домашніх тварин.

Термін служби фільтра складає до 14 місяців, користувачам не потрібно часто його міняти, що дозволяє заощадити кошти і час.

Підключення додатку, голосове управління

Очищувач повітря Pro H також може підключатися до додатка Mijia. Користувачі можуть перевіряти якість повітря в приміщенні через додаток і віддалено керувати ним. Встановивши улюблені зони, ви зможете ефективно очистити повітря в приміщенні, навіть коли вас немає вдома. Mi Air Purifier також дає можливість підключатися до динаміка Xiaomi і управляти фільтром за допомогою голосу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач повітря
Бренд: Mi
Модель: AC-M7-SC
Основний метод очищення: На оcнові повітряних фільтрів
Площа приміщення: 42~72 кв.м
Номінальна потужність: 70 Вт
Номінальна частота: 50/60 Гц
Номінальна напруга: 100-240 В ~
Швидкість подачі чистого повітря (CADR): 600 м³/г
Рівень шуму: 32 дБ
Цифровий дисплей: Так
Голосове управління: Так
Розмір: 310 x 310 x 738 мм
Вага: 9.6 кг