Очищувач повітря з вентилятором Xiaomi Mi Home (Mijia) AC-MD2-SC

Очищувач повітря Mijia AC-MD2-SC — це абсолютно нове рішення для очищення повітря з вбудованим інтелектуальним вентилятором, що забезпечує подачу та розповсюдження свіжого повітря по всьому приміщенню.

Стабільне охолодження та циркуляція повітря

Крім функції очищення повітря, Mijia AC-MD2-SC також має вбудований вентилятор, що охолоджує, підтримує вітрогенерацію та циркуляцію повітря в приміщенні.

Відповідно, пристрій може виштовхувати чисте відфільтроване повітря на відстань до 8 м завдяки технології циркуляції повітря.

Крім того, користувачі також можуть регулювати верхній та нижній кут нахилу вентилятора на 0°, 45° та 85° залежно від потреб використання.

Також вентилятор можна повернути на 90°, щоб забезпечити кращу циркуляцію повітря у великому приміщенні.

Ефективно покращити швидкість фільтрації

Завдяки використанню технології рециркуляції вітру, очищувач повітря Mijia AC-MD2-SC здатний прискорювати та очищати формальдегіди на більшій площі, з ймовірним збільшенням ефективності фільтрації на 29% порівняно з попередніми версіями.

Зокрема, комбінація 3 фільтруючих шарів — це основний фільтр, HEPA-фільтр і фільтр з активованим вугіллям.

Основний фільтр ефективно видаляє бруд, волосся, різні дрібні та великі частки.

Фільтр HEPA ефективно відфільтровує до 99.98% частинок PM2.5 діаметром 0.3 мкм і більше, а також патогенів, таких як бактерії, віруси, алергени.

Зрештою, високоякісний фільтр з активованим вугіллям допомагає поглинати формальдегід, леткі органічні сполуки (TVOC) та інші шкідливі гази, ефективно усуваючи запахи.

Потужна робота з низьким рівнем шуму

Незважаючи на високу продуктивність, рециркуляційний очищувач повітря Mijia в режимі сну працює дуже тихо.

Отже, це ніяк не вплине на тривалість відпочинку членів вашої родини.

Зокрема, очищувач повітря не тільки підтримує низький рівень шуму на рівні 35.7 дБ, але також забезпечує вихід чистого повітря до 101.3 м³ на годину, що підвищує ефективність очищення повітря навіть у нічний час.

Крім того, користувачі можуть налаштовувати багато різних режимів роботи, задовольняючи потреби використання для всіх 4 сезонів року.

Обладнаний високоточними датчиками

Mijia AC-MD2-SC обладнаний датчиками із високою точністю роботи. Зокрема, навіть у режимі очікування він може візуально контролювати забруднення, зміни температури та вологості.

Дані, що зібрані за допомогою цих датчиків, будуть оброблятися інтелектуальними алгоритмами.

Потім пристрій автоматично ввімкне режим фільтрації на основі отриманої інформації.

Генерація негативних іонів

Mijia AC-MD2-SC інтегрований з системою генерації негативних іонів, які потім можуть поєднуватися з бактеріями, пилом та іншими зарядженими частинками для поглинання та осадження забруднюючих речовин у повітрі, допомагаючи зробити повітря чистішим.

Сучасний OLED-екран, розумне управління

Найбільш примітною особливістю цього очищувача повітря Mijia є сенсорний екран OLED, що включає яскраве світлове кільце, яке підтримує чітке відображення рівнів якості повітря.

За допомогою програми Mi Home ви можете використовувати свій смартфон для моніторингу якості повітря в приміщенні в будь-який час і в будь-якому місці, віддалено управляти очищувачем повітря, встановлювати час увімкнення/вимкнення та зв'язуватися з іншими пристроями розумного будинку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач повітря з вентилятором
Бренд: MiJia
Модель: AC-MD2-SC
Корисна площа: 60 м²
Номінальна напруга: 100-240 В~
Номінальна потужність: 50 Вт
Номінальна частота: 50/60 Гц
Рівень шуму: ≤ 65 дБ (A)
Швидкість подачі чистого повітря (при фільтрації PM): 510 м³/год
Швидкість подачі чистого повітря (при фільтрації формальдегідів): 300 м³/год
Розмір: ⌀320 x 732 мм
Вага: 10 кг