Очищувач води Xiaomi Mi Water MRH112

  • 24 місяця

Портативний дизайн

Mi Water MRH112 забезпечує фільтрацію, підігрів та подачу води, а також відрізняється компактними габаритами, тому ви легко можете переміщати його в різні кімнати.

3 секунди на нагрівання

У конструкції Mi Water MRH112 потужністю 2100 Вт, використовується товстоплівковий нагрівальний модуль, що дозволяє пристрою забезпечити початкове нагрівання чистої води вже через 3 секунди.

Налаштування температури

MRH112 має функції, що часто використовуються, такі як «кип'ячена вода», «молоко», «кава» і «нормальна температура».

Підключивши очищувач води до мобільного додатка, ви зможете здійснювати налаштування температури в межах 40 °C ~ 95 °C з точністю до 1 °C.

Налаштування об'єма

Крім встановлених температурних режимів, в MRH112 передбачена максимальна подача води, а також подача води для кухлів об'ємом 30 мл і 150 мл.

Підключившись до програми, ви зможете налаштовувати об'єм подачі води в межах 80-1000 мл.

Відображення терміну служби фільтра в реальному часі

На OLED-екрані відображається корисна інформація про режим подачі води, температуру води та її об'єм, термін служби фільтрів, стан мережі та нагадування про заміну води.

Ліворуч і праворуч є сенсорні кнопки для перемикання режиму випуску води з простою взаємодією та чутливим зворотним зв'язком.

6-рівнева фільтрація

Бавовняний, вуглецевий фільтри, фільтр зворотного осмосу і т.ін., всього 6 фільтруючих елементів, забезпечують кінцеву подачу виключно чистої води.

1.2-літровий внутрішній резервуар + УФ-лампа

Усередині водоочищувача Mi Water MRH112 є окремий резервуар об'ємом 1.2 л, тому немає потреби чекати, якщо вам терміново знадобиться чиста вода. Бак для чистої води має вбудовану УФ-лампу, щоб уникнути її вторинного забруднення.

Крім того, в MRH112 передбачений ще й зовнішній 5-літровий резервуар для води з підйомною конструкцією. Такого об'єму вистачить, щоб приготувати чай, каву, кашу, мюслі для всіх членів сім'ї.

Точний контроль температури

Водоочищувач з функцією нагрівання має подвійний NTC для вимірювання температури води на вході та виході.

Крім того, для безпеки передбачений захист від перегріву NTC, захист контролю температури із самоповерненням та захист контролю температури з ручним перезапуском.

Корисне нагадування

Крім всього перерахованого вище в конструкції MRH112 також є TDS, який контролює якість води, а також нагадує про необхідність її своєчасної заміни.

Також у цьому портативному водоочищувачі встановлена можливість блокування від дітей, що дозволить убезпечити їх від отримання опіків.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач води
Бренд: Mi
Модель: MRH112
Номінальна напруга: 220 В~
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна потужність: 2150 Вт
Потужність нагріву: 2100 Вт
Робочий тиск: 0.4-0.8 МПа
Потік очищеної води: 0.25 л/хв
Загальне очищення води: 2000 л
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Розмір: 182 x 397 x 408 мм