Очищувач води Xiaomi Mi Water Purifier 600G White

  • 24 місяця

До 1.4 літра чистої води в хвилину

Очищувач води Mi Water Purifier 600G виготовлений з ABS пластику, а змішувач - з нержавіючої сталі. Очищувач обладнаний чотирма фільтруючими елементами та володіє хорошою пропускною спроможністю до 2271 літрів води і високою швидкістю фільтрації води до 1.4 л / хв.

При цьому більше немає необхідності зберігати відфільтровану воду в резервуарі, оскільки її можна відразу використовувати для пиття, миття обличчя і фруктів, а також для приготування їжі.

Чотиришарова система фільтрації

Водоочисник Mi Water Purifier 600G має 4-х шарову систему фільтрацію води. Перший фільтр PP - ефективно видаляє осад, іржу, важкі метали.

Наступний фільтруючий шар CI з активованим вугіллям з шкаралупи кокосового горіха. У ньому є численні крихітні отвори, які можуть поглинати запах, колір та хлор у водопровідній воді, а також видаляти деякі шкідливі органічні речовини.

Наступна технологія зворотного осмосу RO може блокувати шкідливі речовини до 1/10 мікрона (0,0001 мікрона), щоб видалити, бактерії та антибіотики, які не можуть видалити звичайні очищувачі води.

Кінцевий фільтруючий елемент з активованого вугілля, він покращує смак води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач води
Бренд: Mi
Модель: MR624
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50 Гц
Швидкість фільтрації води: До 1.4 л/хв
Тиск води: 0,1 ~ 0,4 МПа
Застосовна температура середовища: 4 ~ 40 ºC
Застосовна температура води: 5 ~ 38 ºC
Розмір: 280 х 205 х 410 мм
Вага: 12 кг