Очищувач води Xiaomi Mi Water Purifier NEW

1.3 літра чистої води в хвилину

Mi Water Purifier NEW – очищувач води з чотириступінчастою системою фільтрації та зворотним осмосом, який за рахунок своїх компактних габаритів (47.1 х 45.2 х 17 см), легко встановлюється безпосередньо під раковину.

Чотири фільтруючі елементи ефективно та швидко очищають воду від різних домішок і важких металів. Швидкість очищення пристрою – 1.3 літра в хвилину. З ним у вас завжди буде «ковток чистої води під рукою», адже він обладнаний накопичувальним резервуаром для чистої води, об'ємом 3 літри.

Чотириступінчаста система фільтрації

Перший фільтруючий елемент складається з бавовняних і поліпропіленових компонентів, які очищають воду від частинок піску та інших механічних забруднень.

Далі, вода надходить у другій фільтр, що містить кокосову шкаралупу і активоване вугілля. Вода очищається від важких металів, солей, хлору і фтору.

Третій фільтруючий резервуар з мембранним фільтром RO завершує очищення воду, а четвертий – здійснює очищення шляхом «прогонки води» через додатковий шар активованого вугілля.

Як завжди, у вас є можливість контролювати якість води, за допомогою мобільного додатку і вчасно робить заміну фільтрів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач води
Бренд: Mi
Модель: MRB23
Номінальна потужність: 42 Вт
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна частота: 50 Гц
Робочий тиск: 0.4 ~ 0.9 Мпа
Тиск на вході: 0.1 ~ 0.4 Мпа
Витрата чистої води: 0.13 л / мин
Номінальна загальне очищення води: 2500 л
Застосовна температура води: 5 ~ 38 ℃
Застосовне середовище: 4 ~ 40 ℃
Розмір: 471 х 170 х 452 мм
Вага: Около 8.1 кг
Колір: Білий