Очищувач води Xiaomi S1 800G White

  • 24 місяця

2 літри чистої води в хвилину

У порівнянні з водоочищувачами Xiaomi 400G і 600G швидкість подачі води в водоочищувачі Xiaomi S1 800G збільшена. Як правило, вона може досягати 2 л/хв і може легко заповнити 4 пляшки 500 мл бутильованої води за 1 хвилину.

Ультрафільтрація та мембрана зворотного осмосу

Очищувач води Xiaomi S1 800G має систему очищення конфігурації RO + UF:

Ультрафільтрація UF забезпечує побутову воду, придатну для миття овочів, посуду, фруктів і т.ін. Він має чотириступінчасту систему фільтрації, що включає складену поліпропіленову бавовну, попередньо активовані вугільні стрижні, інгібітори утворення відкладень і ультрафільтраційні мембрани UF. Цей фільтруючий елемент може видаляти залишковий хлор, бактерії, іржу і т.ін, без необхідності використання мембрани зворотного осмосу RO.

Мембрана зворотного осмосу RO робить воду придатну для пиття. Після проходження високоточної п'ятиступінчастої системи фільтрації, що включає складену поліпропіленову бавовну, передній стрижень з активованого вугілля, інгібітор утворення відкладень, мембрану зворотного осмосу RO і задній стрижень з активованого вугілля, він досягає рівня упакованої питної води та більше підходить для приготування їжі: чаю, супу, кулінарних страв.

Вбудований OLED-дисплей

Очищувач води обладнаний OLED-дисплеєм, який точно відображає час промивки фільтра, робочий стан пристрою і навіть нагадування про несправності. Крім того, для ознайомлення з цими даними ви можете використовувати фірмовий мобільний додаток Mijia.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач води
Бренд: Xiaomi
Модель: MR834
Запобіжні заходи: Регулярне чищення та заміна фільтруючого елемента
Швидкість подачі чистої води: 2 л / хв
Тиск води на вході: 0.1 ~ 0.4 МПа
Робочий тиск очищеної води: 0.1 ~ 0.4 МПа чистої води 0.4 ~ 0.9 МПа
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна потужність: 180 Вт
Клас: 2
Додатково: Захист від ураження електричним струмом
Застосовна температура води: 5 ~ 38 °C
Застосовне середовище: 4 ~ 40 °C
Розмір: 427 х 148 х 467 мм
Вага: 2.2 кг