Окуляри Turok Steinhardt sunglasses travelers Black SR009-0120

Стильні сонцезахисні окуляри від TS

Стильні сонцезахисні окуляри Turok Steinhardt Sunglasses надійно захистять ваші очі від сліпучого сонячного світла, а також стануть яскравим аксесуаром, що доповнює ваш образ.

Дизайн окулярів ретельно продуманий. Тонка класична рама в комплексі з потужними дугами - виглядають дуже стильно. Лінзи виготовляють з використанням нейлонового поляризованого матеріалу, який стійкий до впливу високих температур і УФ-випромінювання. Даний матеріал використовується у виробництві лицьових щитків скафандрів космонавтів.

Лінзи захищають очі від надлишку сонячного випромінювання

Поляризований нейлон лінз широко використовується в авіа- і автомобілебудування, а також при виготовленні броньованого скла. Він не розсіює світло, а також забезпечує повний захист від ультрафіолету типів А і В. При цьому лінза, виконана з нейлону, помітно краще, ніж скляна лінза з напиленням. Багатошарове покриття лінзи поляризованим матеріалом дозволяє реалістично відображати кольору та затемнювати саме яскраве світло.

Міцний і дорогий пластик

Каркас окулярів відрізняється особливою міцністю: добротний пластик і нержавіюча сталь роблять окуляри Turok Steinhardt Sunglasses відмінним варіантом для щоденного використання.

Лазерне гравірування нанесене на лінзах, допоможе відрізнити оригінальний виріб від підробки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Назва: Окуляри Turok Steinhardt Sunglasses SR009-0120
Бренд: TS
Захист від УФ: 100%
Дизайн: Класичний
Матеріал: Нейлон з поляризацією, пластик
Розміри: 54х15х145 мм
Вага: 24 г
Колір лінзи: Темно-сірий
Колір оправи: Чорний
Комплектація: Окуляри, чохол, мікрофібра