Ковдра Xiaomi 8H 3D D1 White 150x200 см

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Зігріє в будь-який холод

Ковдра 8H 3D1 White з біопухом DuPont SUSTANS™ зігріє в будь-який холод, забезпечуючи найкращу циркуляцію повітря і зберігаючи тепло. Сучасні полімерні матеріали забезпечують комфортний сон і тепло навіть при низькій температурі.

Приймає форму тіла

Завдяки структурі свого матеріалу ковдру 8H 3D1 White приймає форму тіла людини, створюючи навколо тіла, а особливо в зоні ніг і грудей своєрідні "теплові мішки", гарантовано ізолюючи тепло під ковдрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ковдра 8H 3D1 White

Ковдра 8H 3D1 White стала проривним продуктом на ринку постільної білизни, оскільки вона виготовлена з найбільш сучасних полімерних матеріалів, що забезпечують прекрасне збереження тепла і комфортний сон вночі.

xiaomi-cower-8H-3D-White

Нові матеріали

Переваги біопуха для наповнення ковдри

В якості основного утеплювача ковдри використовується біопух, розроблений міжнародними компаніями "3M THINSULATE" і "DuPont". Цей матеріал створений з використанням запатентованого біополімеру від "DuPont SUSTANS™" (США - Японія). Він виробляється з рослинної сировини, тому він екологічний і гіпоалергенний, що дозволяє використовувати його навіть в дитячих виробах. DuPont SUSTANS™ отримав японський сертифікат ВР, Oeko-Tex Standard 100 класу I (Infact) та сертифікат Міністерства сільського господарства США.

xiaomi-cower-8H-3D-White

DuPont SUSTANS™ дуже легкий, м'який і еластичний, прекрасно зберігає тепло, тому бездоганно підходить для використання в якості утеплювача для ковдри. При цьому волокно не втрачає своїх властивостей після прання. Він не проникає через волокна лицьового тканини виробу і підкладки, не комкується. Завдяки цьому ковдра зберігає свої зберігаючі тепло властивості протягом усього терміну служби.

xiaomi-cower-8H-3D-White

Спіральна структура волокна

DuPont SUSTANS™ має особливу просторову конфігурацію

Плетіння волокна DuPont SUSTANS™ має 3D-структуру, яка дозволяє зберігати його первозданну форму, при цьому забезпечуючи достатню пружність і утримання повітря. Така форма запобігає конвекцію повітря і зменшує втрати тепла.

xiaomi-cower-8H-3D-White

Тришарова структура

Максимальне збереження тепла

Найкраща теплоізоляція забезпечується тоді, коли навколо тіла вдається утримати прошарок повітря, адже воно дуже погано проводить тепло, і, відповідно, служить теплоізолятором. У ковдрі 8H 3D1 White використана сендвіч-структура, що складається з двох зовнішніх шарів DuPont SUSTANS™ і ізоляційного матеріалу ICP, який знаходиться між ними. DuPont SUSTANS™ зберігає тепло біля тіла, а ICP не дає йому пройти крізь ковдру.

xiaomi-cower-8H-3D-White

Більше ніяких "холодних місць"

Ковдра приймає форму тіла

Ковдра 8H 3D1 White не дарма має в своїй назві маркування 3D - завдяки структурі свого матеріалу вона приймає форму тіла людини, створюючи навколо тіла, а особливо в зоні ніг і грудей своєрідні "теплові мішки", гарантовано ізолюючи тепло, що виходить від тіла.

xiaomi-cower-8H-3D-White

xiaomi-cower-8H-3D-White

Бавовняний чохол

Натуральна бавовна не викликає алергії

Чохол ковдри виконаний з натуральної 100% бавовни, приємної до тіла і не викликає алергію. Бавовна добре пропускає вологу через ковдру, утримуючи тепло і створюючи відчуття комфорту і затишку.

Ковдра 8H 3D White 200x230 cm

Турбота про навколишнє середовище

Менше витрат енергії при виробництві утеплювача

Виробництво нового утеплювача DuPont SUSTANS на 30% зменшує енергетичні витрати і знижує на 63% викиди в атмосферу парникових газів порівняно з виробництвом капрону – такий визнаний внесок DuPont™ в екологічний розвиток людства. У зв'язку з цим DuPont™ отримав в США президентську нагороду за проривні досягнення в зеленій хімії.

xiaomi-cower-8H-3D-White

Ковдра 8H 3D White 200x230 cm

Назва: Ковдру 8H 3D1 White
Бренд: 8H
Матеріал чохла: Бавовна
Матеріал наповнювача: Біопух DuPont SUSTANS™
Розмір: 150x200 см
Рекомендований діапазон температур: 6-20 °С
Колір: Білий
Особливості догляду: Прати в прохолодній воді, не прасувати, не здавати в хімчистку