Пухова ковдра Tonight Сashmere Сlassic Goose Cover Light Gray 220x240

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Зігріє в будь-який холод

Ковдра з гусячим пухом Tonight Сashmere Сlassic Goose Cover здатна зігріти будь-якого в будь-який холод! Вона виготовлена з тонкого і дорогого кашеміру, а наповнювачем для неї слугує натуральний гусячий пух.

Стійкість до забруднення

Для наповнення ковдри використовується спеціальний гусячий пух, який ідеально зберігає тепло і тримає свою форму. Завдяки стерилізації паром вдається домогтися стійкості гусячого пуху до забруднення. Це дозволяє рідше прати ковдру і при цьому насолоджуватися її чистотою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ковдра пухова Tonight Сashmere Сlassic Goose Cover Light Gray 220x240

Пухова ковдра Tonight Сashmere Сlassic Goose Cover являє собою унікальний продукт з фантастичними властивостями, адже вона здатна зігріти вас у будь-який холод! Ковдра виготовлена з тонкого і дорогого кашеміру, а наповнювачем для нього служить натуральний гусячий пух.

Tonight-Сashmere-Сlassic-Goose-Cover-Light-Gray

Тонкий і теплий кашемір

Тонка вовна високогірних кіз

Для створення чохла ковдри використаний кашемір - дуже тонка, м'яка і тепла тканина, яка виготовляється з підшерстя кашемірових гірських кіз, що мешкають в північних регіонах Індії, Китаю, Пакистану. Такий чохол робить пухову ковдру ще більш теплою і зносостійкою.

Tonight-Сashmere-Сlassic-Goose-Cover-Light-Gray

Особливий пух

Теплий гусячий пух

Для наповнення ковдри використовується спеціальний гусячий пух, який ідеально зберігає тепло і тримає свою форму. Для створення цього пуху відбирають особливих "хутрових" білих гусей, які вирощуються в кліматичній зоні 45-60° північної широти. Для таких кліматичних умов характерна наявність тривалої холодної зими, під час якої у гусей для збереження температурного балансу і виростає теплий і щільний пух.

Tonight-Сashmere-Сlassic-Goose-Cover-Light-Gray

Високотемпературна стерилізація

Гусячий пух обробляється розігрітим паром

Для стерилізації гусячого пуху використовується особлива м'яка дезінфекційна технологія, яка полягає в обробці пуху паром при 130 градусах протягом 12 хвилин. Це дозволяє видалити більшість бактерій з поверхні пуху, але при цьому зберігає його високі теплоізоляційні якості.

Tonight-Сashmere-Сlassic-Goose-Cover-Light-Gray

Завдяки застосуванню стерилізації вдається домогтися стійкості гусячого пуху до забруднення. Такий метод дозволяє рідше прати ковдру і при цьому насолоджуватися її чистотою.

Tonight-Сashmere-Сlassic-Goose-Cover-Light-Gray

Контроль терморегуляції

Ковдру можна використовувати і в холодну, і в теплу погоду

Поєднання кашеміру і шерсті дозволило створити ковдру, яка має функції активної терморегуляції - коли зовнішня температура низька, ковдру буде поглинати тепло, вироблене тілом і зберігати його, щоб сформувати природний шар теплоізоляції. Коли ж зовнішня температура висока, ковдру може ефективно відводити тепле повітря і піт з поверхні тіла, не створюючи відчуття перегріву.

Tonight-Сashmere-Сlassic-Goose-Cover-Light-Gray

Tonight Сashmere Сlassic Goose Cover Light Gray 200x230

Назва: Ковдру пухову Tonight Саѕһмеге Сlassic Goose Cover Light Gray 220x240
Бренд: PMA
Матеріал чохла: Кашемір
Матеріал наповнювача: Гусячий пух
Розмір: 220x240 см
Сезон: Теплі пори року
Колір: Світло-сірий
Особливості догляду: Прати в прохолодній воді, не прасувати, не здавати в хімчистку