Охолоджувальний пристрій для смартфонів Xiaomi Black Shark ice heat sink 2 Pro

Адаптивна конструкція та швидке охолодження

Охолоджувальний пристрій для смартфонів Black Shark ice heat sink 2 Pro використовує двосторонній пружинний затискач, який можна вільно розтягувати та адаптувати до більшості смартфонів шириною 67-88 мм.

Цей пристрій використовує для охолодження напівпровідникові чіпи, які забезпечують не тільки швидке зниження температури (приблизно до 24 ºC за 1 хвилину), а й здійснюють контроль над її підтримкою на певному рівні.

Кількість тепловідвідних елементів було збільшено до 156, тепло швидко відводиться 7-лопатевим вентилятором, а велика теплопровідна мідна пластина, робить охолоджуючу здатність більш рівномірною.

Інтегрований дисплей

Варто відзначити, що Black Shark Ice 2 Pro має світлодіодний дисплей, який відображає поточну температуру смартфона, дозволяючи відслідковувати ефект розсіювання тепла в режимі реального часу, а також інтелектуально регулювати процес зниження температурного показника.

Ефектне підсвічування

Крім потужного розсіювання тепла, компанія Black Shark також доклала великих зусиль для персоналізації, які, в тому числі, реалізовані в ефекті освітлення RGB.

Користувач може вільно встановлювати два механізми спрацювання світлових ефектів, за допомогою мобільного додатку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Охолоджувальний пристрій для смартфонів
Бренд: Black Shark
Підходить для смартфонів: Шириной 67-88 мм
Світлодіодний дисплей: +
Підсвічування: RGB
Підтримувані ОС: iOS, Android
Роз'єм: Type-C
Колір: Чорний