Ожинова паста 550 г

Доставка

Звичайна ціна

Ожинова харчова паста багата на вітаміни та мікроелементи

Смачна, соковита та неймовірно корисна паста LiQberry. Завдяки застосуванню принципово нової технології HTD, ягоди ожини зберегли свої корисні властивості та більш того - вони прекрасно засвоюються організмом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Пасту LiQberry з ягід ожини рекомендується їсти в якості насиченого корисними біологічно-активними компонентами джерела, який допоможе наситити організм цілим комплексом корисних вітамінів і мікроелементів. Серед таких речовин варто відзначити: біофлавоноїди, пектинові та дубильні речовини, антоціани, вітаміни: РР, В1, В2, E, A, C, а також такі мікроелементи: залізо, кальцій та калій, хром, фосфор тощо для зміцнення організму при хворобах: нирок, сечового міхура і нирок, запаленні суглобів, цукровому діабеті, а також для зниження температури тіла при бронхіті, пневмонії, ангіні, трахеїті, неврозах, недокрів'ї, проносах, дизентерії, колітах, гінекологічних захворюваннях.

Зверніть увагу! Гомогенізуюча паста з ягід ожини - не є лікарським засобом.

Спосіб застосування: дітям у віці від 3 років і старше: 2.5 - 5 мл (по 0.5-1 чайній ложці) під час їжі, дорослим: 25-50 мл (по 0.5-1 столовій ложці) 2-3 рази на добу в процесі прийому їжі. Дозу не перевищувати!

Курс застосування ожинної пасти: від 1 до 2 місяців. Курс можна повторювати. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: Харчову пасту з ягід ожини не рекомендується приймати які годують груддю, при індивідуальній непереносимості, схильності до запорів і підвищеному рівні кислотності шлункового соку.

Умови зберігання ожинної пасти: зберігати в упаковці поставки виробника при температурі від 0 °С до 25 °С (без різких змін температурного режиму) і при відносному рівні вологості не більше 75%. Після відкриття скляної тари, пасту необхідно зберігати при температурі 4 ± 2 °С в холодильнику і вжити протягом 1 місяця.

Ожинова паста 550 г крупним планом

Склад: 100% гомогенізована ожина з подрібненим насінням (включає дрібнодиспенсорну фракцію кісточок)
Бренд: Liqberry
Форма випуску: 550 г у скляній тарі
Харчова цінність та калорійність на 100 г продукту, не менше: Білки - 2,0 г; жири - 0 г; Вуглеводи - 5,3, клітковина - 2,0; 29,2 ккал / 122,2 кДж.
Примітка: Не є лікарським засобом
Термін придатності: 12 місяців від дати виробництва