Ожинова паста 550 г

Ожинова харчова паста багата на вітаміни та мікроелементи

Смачна, соковита та неймовірно корисна паста LiQberry. Завдяки застосуванню принципово нової технології HTD, ягоди ожини зберегли свої корисні властивості та більш того - вони прекрасно засвоюються організмом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Пасту LiQberry з ягід ожини рекомендується їсти в якості насиченого корисними біологічно-активними компонентами джерела, який допоможе наситити організм цілим комплексом корисних вітамінів і мікроелементів. Серед таких речовин варто відзначити: біофлавоноїди, пектинові та дубильні речовини, антоціани, вітаміни: РР, В1, В2, E, A, C, а також такі мікроелементи: залізо, кальцій та калій, хром, фосфор тощо для зміцнення організму при хворобах: нирок, сечового міхура і нирок, запаленні суглобів, цукровому діабеті, а також для зниження температури тіла при бронхіті, пневмонії, ангіні, трахеїті, неврозах, недокрів'ї, проносах, дизентерії, колітах, гінекологічних захворюваннях.

Зверніть увагу! Гомогенізуюча паста з ягід ожини - не є лікарським засобом.

Спосіб застосування: дітям у віці від 3 років і старше: 2.5 - 5 мл (по 0.5-1 чайній ложці) під час їжі, дорослим: 25-50 мл (по 0.5-1 столовій ложці) 2-3 рази на добу в процесі прийому їжі. Дозу не перевищувати!

Курс застосування ожинної пасти: від 1 до 2 місяців. Курс можна повторювати. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: Харчову пасту з ягід ожини не рекомендується приймати які годують груддю, при індивідуальній непереносимості, схильності до запорів і підвищеному рівні кислотності шлункового соку.

Умови зберігання ожинної пасти: зберігати в упаковці поставки виробника при температурі від 0 °С до 25 °С (без різких змін температурного режиму) і при відносному рівні вологості не більше 75%. Після відкриття скляної тари, пасту необхідно зберігати при температурі 4 ± 2 °С в холодильнику і вжити протягом 1 місяця.

Ожинова паста 550 г крупним планом

Склад: 100% гомогенізована ожина з подрібненим насінням (включає дрібнодиспенсорну фракцію кісточок)
Бренд: Liqberry
Форма випуску: 550 г у скляній тарі
Харчова цінність та калорійність на 100 г продукту, не менше: Білки - 2,0 г; жири - 0 г; Вуглеводи - 5,3, клітковина - 2,0; 29,2 ккал / 122,2 кДж.
Примітка: Не є лікарським засобом
Термін придатності: 12 місяців від дати виробництва