Окуляри Xiaomi RoidMi B1 Anti-Blue Protect Glasses Yellow

Життя сучасної людини, яка живе швидким темпом і інноваційними технологіями, безпосередньо пов'язане з комп'ютерами, смартфонами, LED-обладнанням і т.п. УФ-випромінювання - невід'ємна характеристика сучасних гаджетів, яка негативно впливає на наш зір.

У Вас офісний графік роботи? Ви охочі посидіти у соцмережах за смартфоном або комп'ютером? Відеоігри та фільми - Ваш релакс? Тоді спробуйте використовувати окуляри RoidMi B1 Anti-Blue Protect Glasses - легкі, гнучкі і міцні, вони прекрасно захистять Ваші очі від ультрафіолету, допоможуть запобігти сухості  та "червоним" очам, а легка вага і особливості конструкції змусять забути Вас про те, що Ви в окулярах!

 • лінзи HOYA
 • захист від синього світла
 • 9-рівневе антивідблискове покриття
 • модульна конструкція
 • легка оправа
 • дужки, які легко гнуться (повсякденна і спортивна версії)
 • олеофобне покриття лінз
 • можливість самостійної заміни дужок і носоупорів
 • 3 кольори - 18 поєднань
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Окуляри RoidMi B1 Anti-Blue Protect Glasses Yellow

Життя сучасної людини, яка живе швидким темпом і інноваційними технологіями, безпосередньо пов'язане з комп'ютерами, смартфонами, LED-обладнанням і т.п. УФ випромінювання - невід'ємна характеристика сучасних гаджетів, яка негативно впливає на наш зір.

У Вас офісний графік роботи? Ви охочі посидіти у соцмережах за смартфоном або комп'ютером? Відеоігри та фільми - Ваш релакс? Тоді спробуйте використовувати окуляри RoidMi B1 Anti-Blue Protect Glasses - легкі, гнучкі і міцні, вони прекрасно захистять Ваші очі від ультрафіолету, допоможуть запобігти сухості та "червоним" очам, а легка вага і особливості конструкції змусять забути Вас про те, що Ви в окулярах!

Шкідливий блакитне світло (35%) від смартфонів, комп'ютерів, телевізорів, світлодіодів фільтрується 9-тишаровими оптичними лінзами так само як і УФ-випромінювання (99.99%). Лінзи виробляються провідним світовим виробником лінз HOYA і мають двостороннє олеофобне покриття, що протистоїть відбитками пальців на склі.

"Фішкою" цієї моделі окулярів RoidMi B1 Anti-Blue Protect Glasses Black є їх дизайн - Ви можете самі змінювати дужки і носоупори, легко змінюючи один колір та стиль на інший.

Окуляри RoidMi B1 характеристики

Окуляри Roidmi B1 розроблені висококласними дизайнерами та експертами з матеріалів, які не забули про ефективність і функціональності окулярів.

Поверхня пластикових деталей окулярів вкрита багатошаровими нанофазними матеріалами, а металеві деталі виготовлені за допомогою багатоканальної перфорації, гальванопокриття, лазерного гравіювання і інших точних процесів для забезпечення максимального комфорту.

Окуляри B1

В окулярах використані оптичні лінзи з дев'ятишаровим покриттям від всесвітньовідомої компанії HOYA, яка почала виробництво лінз ще в 1941 році. Дев'ятишарові покриття відображає 35% блакитного світла, але разом з тим, прозорість лінз досягає 98%. Абсолютно прозорі і тонкі лінзи дозволяють Вам носити окуляри як у професійному, так і в повсякденному житті.

Окуляри RoidMi B1 відбиваюче покриття

Блакитне світло присутнє повсюду: в смартфонах, комп'ютерах, телевізорах, світлодіодних лампах. Лінзи окулярів Roidmi В1 відбивають не лише блакитне світло, але й ультрафіолет, зменшують подразнення очей і пом'якшують больові відчуття. На вулиці Ваші очі також будуть максимально захищені, адже окуляри відсіюють до 99.9% ультрафіолету.

Окуляри RoidMi B1 модульна констркуція

Захисні окуляриВ1 готові "працювати" цілодобово - лише замініть дужки і Ви готові до будь-яких заходів:

 • стандартні дужки - для роботи, навчання
 • спортивні дужки - для занять спортом (виконані з товстішого матеріалу, не спадають при заняттях спортом)

Для заміни дужок не потрібні додаткові матеріали. Лише хвилина і Ви у новому образі!

Окуляри RoidMi B1 змінний носоупор

Окуляри RoidMi B1 гнучка оправа

Окуляри RoidMi B1 розміри

Захисні окуляри Roidmi B1 випускаються на тайванському заводі однією з найкращих брендових компаній з виробництва окулярів. Ця компанія має тридцятилітній стаж і гарантує високу якість кожних вироблених окулярів.

Окуляри RoidMi B1 тести на безпеку

Назва: Окуляри RoidMi B1 Anti-Blue Protect Glasses Yellow
Бренд: RoidMi
Модель: LG01RM (Boston B1)
Матеріал лінз: Полімер з захистом від синього світла
Матеріал дужок: ABS-пластик
Вага: 20 г
Розміри (ш*в*гл): 139 мм*152 мм*43 мм
Колір: Жовтий
Комплектація: Окуляри, дві пари дужок (стандартна і спортивна версії), носоупори (2шт), мікрофібра, чохол

Завантаження…