Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 64Gb

Вдосконалена система віртуальної реальності

Oculus Quest 2 є однією з найбільш просунутих систем віртуальної реальності, що працюють на базі потужного процесора Qualcomm Snapdragon XR2 з 6 ГБ і 64 ГБ оперативної та вбудованої пам'яті відповідно.

При розробці Oculus Quest 2 була продумана кожна деталь цієї віртуальної системи, забезпечуючи адаптацію віртуальних світів до ваших рухів та сприяючи захоплюючому досвіду досліджень, ігор та пригод.

Покращена роздільна здатність

Крім блискавичної продуктивності, Oculus Quest 2 подарує вам графіку нового покоління з приголомшливим дисплеєм, роздільна здатність якого на 50% більше, ніж у попередньої моделі Quest, і становить 1832 x 1920 пікселів на око.

Завдяки збільшеній потужності обробки графіки і новому дисплею, Quest 2 може підтримувати високу частоту кадрів, що забезпечує неймовірно плавний ігровий процес.

Quest 2 в даний час за замовчуванням працює з частотою 90 Гц.

З віртуальною системою Oculus Quest 2 ви можете не тільки грати, але і відкривати для себе нові простори віртуально реальності, переглядаючи живі концерти або відвідуючи ексклюзивні заходи.

Вдосконалені контролери

У Oculus Quest 2 VR використовуються вдосконалені сенсорні контролери. Їх поліпшена ергономіка, в комплексі з інтуїтивно зрозумілими елементами управління, дозволяють перенести всі ваші рухи та жести в віртуальний світ.

Інтегрований звук

VR-система Oculus Quest 2 обладнана динаміками з відтворенням позиційного 3D-звуку кінематографічної якості, забезпечуючи чудову чутність всього, що відбувається навколо вас.

Час об'єднуватися

З Oculus Quest 2 ви можете поділитися всіма своїми діями в віртуальному світі, завдяки підтримці прямої трансляції, через телевізор і мобільний додаток.

Крім того, ви можете змагатися зі своїми друзями, взявши участь в багатокористувацьких змаганнях.

Зручне підключення

Ви можете підключити гарнітуру VR до комп'ютера, за допомогою 5-метрового оптоволоконного кабелю Oculus Link, щоб отримати доступ до десятків, а то і сотень комп'ютерних VR-ігор.

Кабелі Oculus Link, як і раніше, будуть забезпечувати надійну і стабільну роботу, в той час як ті, у кого є надійне налаштування Wi-Fi, можуть вибрати бездротову потокову передачу через Air Link.

Якщо ви хочете зарядити гарнітуру під час використання віртуальної реальності, отримати максимально можливу якість зображення або якщо доступна мережа Wi-Fi перевантажена/не захищена, вам підійде підключення через кабель USB-C 3.0.

Увага! Не зловживайте використанням Oculus Quest 2. Не рекомендується користуватися VR-окулярами або VR-шоломом дітям без присутності батьків, а також користувачам, які схильні до психічних захворювань, запаморочення, гіпертонії.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Окуляри віртуальної реальності
Бренд: Oculus
Модель: Quest 2
Роздільна здатність дисплея: LCD
Роздільна здатність відео: 1832 x 1920
Максимальна частота оновлення: 90 Гц
Кут огляду (один екран): 100°
Датчики: Акселерометр
Гіроскоп
Процесор: Qualcomm Snapdragon XR2
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 64 ГБ
Вбудовані динаміки: +
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi
Провідні інтерфейси: 3.5 мм аудіовихід
USB Type-C
Джерело живлення: Батарейки (купуються окремо)
Особливості: Вбудована система позиційного 3D-звуку
Розмір: 191.5 x 102 x 142.5 - 295.5 мм (зі складеним і повністю розпрямленним ремінцем)
Вага: 503 г