Окуляри віртуальної реальності Xiaomi NOLO IQUT VR

Шолом віртуальної реальності з 4K-екраном

Шолом віртуальної реальності iQUT має ЖК-екран з роздільною здатністю 3840 x 2160, з технологією Qualcomm Q-Sync, має вбудований графічний процесор — Adreno 540, а технологія поліпшення якості зображення Zoom A1 робить відео більш плавним і чітким.

Після того як шолом надітий, у вас буде враження, що перед вами екран розміром 42 на 23.5 м з повними 3D-ефектами для реалістичного візуального впливу*.

Увага! Не зловживайте використанням інтерактивної VR-системи. Не рекомендується користуватися VR-окулярами або VR-шоломом дітям без присутності батьків, а також користувачам, які схильні до психічних захворювань, запаморочення, гіпертонії.

Корекція спотворень

Він має алгоритм корекції помилок, який відновлює реальне зображення і підтримує режим захисту від синього світла, щоб піклуватися про ваші очі.

PolarTraq 3D

Технологія просторового позиціонування PolarTraq 3D, що поєднує в собі ультразвук, лазер і радіо, забезпечує більш точну роботу. Точність досягає міліметра, а затримка позиціонування становить менше 20 мс. Кут позиціонування становить 100°, а радіус перевищує 5 м.

Підтримка платформи Steam PC

Гарнітура підтримує платформу Steam PC, а також ігровий магазин VIVEPORT. Щотижня отримуйте доступ до тисяч ігор 6DoF або 3DoF VR з новими доповненнями. Потім ви можете зануритися в світ віртуальних ігор, будь то пригодницькі ігри, екшн і т.ін.

Панорамне звучання

Для звуку iQUT вибрав панорамний звук Dolby Surround, а також сумісність з об'ємним звуком DTS.

Висока продуктивність. Великий об'єм пам'яті.

Шолом віртуальної реальності iQUT обладнаний 64-бітовим 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 835 в поєднанні з 4 Гб оперативної пам'яті для плавної та природної роботи.

Внутрішня пам'ять становить 64 ГБ з можливістю розширення за допомогою карти micro SD (до 256 ГБ).

Шолом + інтерактивна VR-система NOLO

Шолом віртуальної реальності поставляється з інтерактивною VR-системою NOLO CV1, про яку докладніше ви можете дізнатися за цим посиланням.

Звичайно, для роботи цього комплекту, наприклад, з ігровою платформою Steam необхідний комп'ютер, і ось рекомендовані конфігурації:

  • Система: Windows 10
  • Процесор: Intel i5-4590
  • Пам'ять: 8 Гб оперативної пам'яті
  • Відеокарта: Nvidia GTX1050 або AMD RX 560
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Шолом віртуальної реальності
Бренд: QIY
Екран: РК-екран з роздільною здатністю 3840 x 2160
Процесор: 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 835
Графічний процесор: Adreno 540
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 64 ГБ з можливістю розширення за допомогою карти Micro-SD (до 256 ГБ)
Технологія просторового позиціонування: PolarTraq 3D
Сумісність: З інтерактивною VR-системою NOLO CV1
Підтримує платформу: Steam PC, Android