Подушка Neck pillow Xiaomi 8H U1 Gray

  • Сірий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Подушка-рукав Neck pillow 8H U1 для сна в транспорті, офісі, подорожі. Подушка вкрита бавовною та оброблена гіпоалергенним спеціальним розчином. Легко трансформується у джгут, дозволяючи Вам відпочивати з комфортом у сидячому положені 7.5-8 годин.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Подушка-помічниця

Подушка-помічниця Xiaomi завжди піклується про своїх фанів та про комфорт у всіх можливих життєвих ситуаціях. Вона здивує своїм піклуванням про Ваше самопочуття та комфорт у не зовсім комфортних ситуаціях: довготривалих подорожах, в офісі, авіаперельотах.

Подушка-рукав

Як же виглядає наша диво-подушка?

Neck pillow 8H U1 Gray є рукавом з бавовни, наповнений спеціальним матеріалом, у склад якого входять частки гіпоалергенного латексу. Це дозволяє подушці прийняти необхідну форму, тобто, надати можливість Вашій шиї або попереку зайняти максимально зручне положення. Маючи діаметр 16.5 см та довжину 64 см, вона з цим чудово справляється. На подушці є кнопочка та ремінець, за допомогою яких відбувається фіксація.

8Н – на сторожі Вашого сну

Згідно дослідженням, світлі та ніжні відтінки сприяють більш швидкому зануренню у сон. Приємний колір допоможе Вам розслабитися та скоріше заснути.

Безбека здоров'я - передусім!

Матеріал, яким обтягнена подушка, оброблений спеціальним розчином з іонами срібла, які не дозволяють більшості бактерій поселитися на подушці. Ви завжди можете бути спокійними за чистоту та гігієну Вашого тіла!

Комфорт та довголіття!

За рахунок того, що подушка обтягнена спеціальною бавовноюTianzhu - вона дуже м'яка та не скочується. Xiaomi рекомендує користати подушку протягом двох років. Погодьтесь - це достатньо довгий період життя для делікатного предмета, який завжди з Вами.

Назва: Подушка Neck Pillow 8Н U1
Бренд: 8H
Розмір: Довжина: 64 см, діаметр: 6.5 см
Внутрішній наповнювач: Гіпоалергенний латекс + бавовна
Зовнішній матеріал: Хлопок Tianzhu
Технологія тканини наволочки: CleanCool
Функції: Підтримка комфортного положення тіла / захисна функція від шкідливих організмів
Колір: Сірий

Завантаження…