Пахвовий термометр Xiaomi Lilibae FLT001

Небезпеки стійкої високої температури у дитини

Постійно висока температура у дитини має серйозні наслідки. Вплив на ріст і розвиток організму надзвичайно великий. Можуть виникати судоми. У важких випадках це може призвести до повного пошкодження клітин мозку.

Моніторинг в реальному часі, батьки можуть спати спокійно

Якщо у вашої дитини висока температура, завжди необхідно встановити будильник, щоб вставати вночі для вимірювання температури.

Але з пахвових термометром Lilibae FLT001 дальність передачі між температурною наклейкою та смарт-боксом може досягати 15 метрів, навіть якщо ви з дитиною спите в різних кімнатах, то можете контролювати його температуру, не заважаючи його відпочинку.

Подвійний моніторинг

Смарт-бокс може відображати температуру тіла в режимі реального часу, а смартфон може сканувати код для прив'язки відповідного мобільного додатку, що більш зручно для віддаленого перегляду.

Подвійне нагадування про високу температуру

Для інформування про потенційно високу температуру панель смарт-боксу Lilibae FLT001 підсвічується червоним кольором і постійно блимає, супроводжуючи все це звуковим сигналом.

У мобільному додатку можна встановлювати тривожні значення високої та низької температури і відправляти тривожні повідомлення.

Варто відзначити, що крім температури тіла, Lilibae FLT001 здатний вимірювати температуру навколишнього середовища, яка буде відображатися в мобільному додатку окремим рядком.

Розумне нагадування про падіння

Що робити, якщо у дитини піднялася температура, і він відчуває дискомфорт, весь час ворушиться, а температурна наклейка весь час відклеюється?

Коли температурна наклейка відпадає та контрольована температура нижче 34 °C, смарт-бокс видає звуковий сигнал, а додаток одночасно відправляє повідомлення.

Дані в реальному часі стали більш зрозумілими

Температурна наклейка постійно визначає температуру тіла, а смарт-бокс буде завантажувати дані на ваш смартфон в режимі реального часу кожен раз, коли дані вимірюються, тому тенденція зміни температури тіла стає більш інтуїтивно зрозумілою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Пахвовий термометр
Бренд: Lilibae
Модель: FLT001
Діапазон вимірювання температури тіла: 25 °C — 45 °C (77 °F — 113 °F)
Діапазон вимірювання температури навколишнього середовища: 0 °C — 45 °C (32 °F-113 °F)
Температура навколишнього середовища: 0 °C — 45 °C
Відносна вологість: <85%
Атмосферний тиск: 70 КПа — 106 КПа
Живлення: DC 5 В
Номінальна потужність: 8 Вт
Тривалість зарядки: 2 години
Тривалість роботи: ~ 24 години
Відстань зв'язку: < 15 м
Тривалість використання: 4 роки
Вага: 99.5 г