Парасолька автоматична Xiaomi Pinlo Automatic Black PLZDS04XM

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Купити на AliExpress

Стильна парасолька з захистом від дощу та сонця

Завдяки легкому та класичному дизайну парасолька Pinlo Automatic - виглядає дуже стильним аксесуаром, який стане надійним захисником від опадів та від жаркого літнього сонця.

Використання комбінації високоякісних матеріалів, дозволяє їй зберегти стійкість в екстремальних погодних умовах.

Щільна водостійка тканина (рівень щільності 210T) забезпечує ефективний захист від дощу та снігу, а особливе УФ покриття (з показником UPF>40), дозволить звести до мінімуму вплив ультрафіолетових променів на здоров'я користувача.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тканина високої щільності

В парасолі Pinlo Automatic використовується тканина високої щільності (210T), яка захищає користувача від намокання в негоду. Навіть після проливного дощу, досить просто злегка струсити парасолю, щоб звільнити його від дощової води.

Зонт Pinlo Automatic Black PLZDS04XM девушка с зонтом

Надійна конструкція

Комбінація передових матеріалів

В автоматичній парасольці Pinlo базові компоненти: ручка та спиці виготовлені з комбінації алюмінію, нержавіючої сталі, а також скловолокна. Такий набір матеріалів забезпечує стійкість конструкції в екстремальних погодних умовах і продовжить термін служби виробу.

Зонт Pinlo Automatic Black PLZDS04XM защита от дождя

Захист від палючого сонця

UPF> 40

Купол парасольки має особливе покриття, яке є не тільки водонепроникним, але і завдяки новій текстильній технології, парасолька, також, має високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, з показником UPF> 40. Це дозволить звести до мінімуму вплив ультрафіолетових променів на ваше здоров'я та поліпшити ізоляцію в спекотні сонячні дні *.

* Принцип захисту від ультрафіолетового випромінювання полягає в тому, що чорна тканина парасольки поглинає ультрафіолетові промені, розсіяні сонцем, і поверхня парасольки сильно нагрівається, завдяки чому досягається ефект захисту від сонця.

UPF відноситься до відношення середнього ефекту ультрафіолетового випромінювання, розрахованого, коли шкіра не захищена, до середнього ефекту ультрафіолетового випромінювання, розрахованому, коли шкіра захищена тканиною.

Зонт Pinlo Automatic Black PLZDS04XM защита от солнца

Автоматичне складання за допомогою однієї кнопки

Ще одним важливим фактором, який робить Pinlo PLZDS04XM особливим порівняно з багатьма парасолями, є можливість автоматичного розкладання / складання за допомогою однієї функціональної клавіші. Це робить використання парасольки ще більш зручним.

Зонт Pinlo Automatic Black PLZDS04XM кнопка закрытия

Компактна конструкція

Pinlo PLZDS04XM має досить компактну конструкцію, в складеному вигляді довжина - 29 см дуже зручна для перенесення виробу. У відкритому вигляді розмір парасольки - 103х60 см, такого розміру цілком достатньо, щоб удвох сховатися від негоди під куполом виробу. Важить Pinlo Automatic всього 350 грам.

Зонт Pinlo Automatic Black PLZDS04XM в сложеном виде

Зонт Pinlo Automatic Black PLZDS04XM парень с девушкой

Тип: Парасолька
Бренд: Pinlo
Модель: PLZDS04XM
Матеріал: Алюміній, скловолокно, нержавіюча сталь, тканина (щільність 210T)
Індекс захисту від УФ: UPF > 40
Розміри в складеному вигляді: 29 х 6 см
Розміри в розкладеному вигляді: 103 х 60 см
Вага: 350 г
Колір: Чорний
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати