Парова міні-піч Xiaomi Pinlo 10L Green

10-літровий об'єм, щоб реалізувати вашу кулінарну уяву

Малогабаритна парова піч Pinlo об'ємом 10 літрів — ідеальний партнер для сім'ї з трьох осіб, який дозволить реалізувати вашу кулінарну уяву.

Безступінчатий контроль температури

Парова міні-піч Pinlo оснащена безступінчастою ручкою контролю температури та часу, що забезпечує більшу ступінь свободи при приготуванні їжі. Температуру можна налаштувати в залежності від приготувати страв в межах 0-230 °C і встановити часовий проміжок від 0 до 30 хвилин.

Унікальна парова випічка

Під час випікання пар прилипає до поверхні хліба, утворюючи водну плівку, яка робить хліб хрустким та золотистим зовні, а також утримує вологу і аромат всередині. За допомогою пара хліб набуває м'який та приємний смак.

800 Вт верхня і нижня кварцові трубки, швидке розсіювання тепла

У 10-літровому відсіку кварцові трубки потужністю 800 Вт можуть швидко нагріти повітря до потрібної температури. Крім того, червоне світло, дозволить вам спостерігати за зміною кольору інгредієнтів та визначати ступінь готовності страви.

Практична конструкція

Парова міні-піч Pinlo має міцний металевий каркас і обладнана щільним загартованим склом, через яке ви зможете спостерігати за процесом приготування різної смакоти.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Парова міні-піч
Бренд: Pinlo
Матеріали: Метал, загартоване скло
Об'єм: 10 л
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна потужність: 800 Вт
Розмір: 313 х 241 х 228 мм
Колір: Зелений