Рукавички для фітнесу Xiaomi XQIAO Q850 Pink 14x9 cm

Легке посилення захисту

Рукавички для фітнесу є одним з найбільш часто використовуваних базових видів аксесуарів для спорту: вони можуть поглинати піт і запобігати зісковзуванню, зменшувати знос рук.

XQIAO Q850 – це якісні фітнес-рукавички зі зручною посадкою, які ідеально підходять для тренувань на вулиці та в тренажерному залі. Вони легкі, забезпечують протиковзкий ефект, мають дихаючу структуру і захищають шкіру долонь від пошкоджень.

Поліуретановий матеріал захищає руки від пошкоджень

Рукавички мають накладку з легкого та стійкого до деформацій і зношування поліуретану, який до того ж має протиковзку поверхню.

Еластична тканина з дихаючої структурою

Поліуретан поєднується з еластичною тканиною з мікроотворами, яка дозволяє долоні вільно згинатися, зберігаючи сухість та рухливість.

Мікропориста тканина – поглинає піт

У спортивних рукавичках також використовується мікропориста еластична тканина, яка знаходиться в області великого пальця. Ця тканина ефективно вбирає вологу і дуже зручна для витирання поту під час тренувань.

Легко надіти та зняти

Рукавички для фітнесу XQIAO Q850 оснащені липучкою, яка допоможе щільно зафіксувати рукавички на руці і також легко зняти рукавички, після тренування.

Рекомендації. Рукавички рекомендується мити вручну, уникаючи використання сильних лужних миючих засобів або тривалого занурення в воду.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Рукавички для фітнесу
Бренд: XQIAO
Модель: Q850
Матеріал: 75% поліестер + 20% поліуретан + 5% бавовна
Розмір: 14 x 9 см