Перекладач Xiaomi Lighten AI English Reading Companion H4 Silver

  • Білий
  • 24 місяця

Універсальний помічник у вивченні англійської мови

Перекладач Lighten AI H4 являє собою додаток із застосуванням інтелектуальної технології розпізнавання зображень з англійської мови, яке визначає, розпізнає і запитує значення перекладу, після чого ретранслює його на ваш смартфон.

Тому вам більше немає необхідності вводити слова вручну. Досить просто вказати пальцем на потрібне слово з книги, журналу, газети, а Lighten AI допоможе вам з перекладом.

Розумна начинка. Розпізнавання слова за 0.3 секунди.

Перекладач Lighten AI H4 обладнаний чіпом DJI Mavic / Google Clips з просунутими AI алгоритмами, які допомагають забезпечити точність перекладу на 99,5%.

Зміст перекладу заснований на базі кембриджського словника. Для отримання вичерпної інформації про перекладене слово потрібно всього 0,3 секунди. Дуже зручно те, що розумний девайс сумісний з багатьма англомовними документами, з урахуванням багатого розмаїття шрифтів, міжрядкових інтервалів, розташування слів і т.ін.

Таким чином, цей англійський перекладач може бути використаний для дітей, які вивчають англійську мову, туристичних та ділових поїздок за кордон.

Камера Sony з великим об'єктивом

Lighten AI H4 оснащений 13 МП камерою Sony IMX214 з 1750 см2 об'єктивом і 30-градусним кутом нахилу для більш широкого огляду. Датчик Sony, також, дозволяє дуже швидко фокусуватися на зображенні, всього за 0,2 с.

Компактний дизайн, гнучке використання та зберігання

Перекладач має компактні габарити 16 см і 24 см, та й важить він як смартфон - 190 г.

Акумулятор великої ємності

Акумулятор ємністю 2600 мАч забезпечує безперервну роботу перекладача протягом 4 годин, а в режимі очікування — до 8 годин. До того ж цей перекладач має функціонал швидкої зарядки, через Type-C інтерфейс.

У перекладачі передбачена бездротовий зв'язок Bluetooth 4.0 для швидкого підключення до смартфонів протягом 3 секунд.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Перекладач
Бренд: Lighten
Модель: H4
Бездротове з'єднання: Bluetooth 4.0 BLE
Матеріали: Полікарбонат, алюмінієвий сплав
Сумісність: Android 4.4 / iOs 9.0 і вище
Ємність акумулятора 2600 мАг
Вхід:
Розмір: 34 х 34 х 162 мм
Вага: 190 г
Колір: Білий