Перезаряджаємий бездротовий презентер Deli 50601

  • Чорний
  • 6 місяців

Поєднання краси і якості

Корпус бездротового презентера Deli 50601 виготовлений з АБС-пластика і алюмінієвого сплаву. Він має стильний дизайн і інтуїтивно зрозуміле управління.

F-TOUCH сенсорне управління

Виробник спростив управління пристроєм, забезпечивши презентер сенсорним управлінням F-TOUCH, яке дозволяє вільно використовувати його на конференціях.

Абсолютно новий режим управління

Ви можете управляти рухом курсора, ковзаючи одним пальцем по сенсорній панелі в режимі. Клікінг — це функція лівої кнопки пристрою, яка відновлює відчуття натискання на основі торкання. Вона нова і проста в управлінні.

Зручне перемикання одним дотиком

На металевому каркасі виробу є кнопка перемикання режимів, яка може перемикати режим лазерної указки або режим курсора. У режимі лазера можна управляти жестами.

30-метровий діапазон управління

Презентер Deli 50601 комплектується приймачем RF 2.4 ГГц для стабільної передачі даних. Дальність дії пристрою — до 40 метрів, а управляти ним можна в діапазоні 30-метрів, що дуже зручно для проведення презентацій у великих конференц-залах. Тепер немає необхідності постійно стояти на одному місці або сидіти перед комп'ютером через обмежений простір, адже презентер Deli 50601 надасть вам свободу дій.

Сенсорний 3R лазер

Лазерний покажчик в режимі F, натисніть і утримуйте всю область дотику, щоб включити лазерний модуль 3R. Яскравий червоний покажчик дозволить зосередити увагу слухачів на важливих моментах вашого виступу.

Всього одна година зарядки, може забезпечити до 10 годин роботи пристрою.

Кілька адаптацій для простого використання

Deli 50601 не вимагає установки додаткового програмного забезпечення. Він підтримує роботу з різними платформами: Window7, Window8, Window10 і MacOS.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Презентер
Бренд: Deli
Тип підключення: Бездротовий
Модель: 50601
Діапазон управління: 30 м (відкритий майданчик)
Дальність дії: 40 м
Живлення: Акумулятор на 300 мАг
Інтерфейс: USB, Bluetooth
Тип підключення: Технологія дистанційного управління RF 2.4G
Сумісний інтерфейс: USB3.0 / 2.0 / 1.0
Підтримка платформ: Window7, Window8, Window10 и MacOS
Розмір: 135 x 24 x 12 мм