Підлоговий безлопатевий вентилятор Xiaomi Keheal A1

Гнучкий, сучасний дизайн

На додаток до свого розкішного зовнішнього вигляду, вентилятор Keheal A1 має сучасні, передовими технологіями і ефектом COANDA, щоб оптимізувати охолоджуючу здатність і мінімізувати шум при роботі.

З широким кутом охолодження до 120 градусів, користувачі можуть вільно регулювати і змінювати кут подачі повітря більше, залежно від потреби.

Безпечна безлопатева конструкція

Особливістю підлогового вентилятора є безлопатева конструкція, яка допомагає забезпечити безпеку при використанні в сім'ях з маленькими дітьми, уникаючи скупчення пилу на роторі. Таким чином, користувачі можуть легко і швидко очистити вентилятор вручну.

ЖК-екран

Вентилятор Keheal A1 обладнаний екраном у верхній частині, що дозволяє чітко відображати параметри роботи пристрою, щоб користувачі могли налаштовувати охолодження на свій розсуд.

Ефект COANDA — оптимізує охолодження

Хоча Keheal A1 не є кондиціонером, він використовує охолоджуючий ефект COANDA. Саме завдяки цьому ефекту пристрій може швидко охолодити простір приміщення і рівномірно розподілити холодне повітря по кімнаті.

Крім того, ефект COANDA також дозволяє циркулювати холодному повітрю в кімнаті, легко піднімаючи холодне повітря вгору.

Мінімізація шуму

Безлопатева вентилятор Keheal A1 обладнаний безщітковим мотором постійного струму, який дозволяє точно контролювати швидкість потоку вітру.

Рівень шуму вироблений покриттям вентилятором становить
всього 25 дБ, що дуже мало в порівнянні з багатьма традиційними вентиляторами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Підлоговий безлопатевий вентилятор
Бренд: Keheal
Модель: A1
Матеріап: АБС-пластик
Об'єм повітря: До 800 л/с
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна потужність: 62 Вт
Рівень шуму: 25 дБ
Розмір: 235 x 240 x 1120 мм