Пилосос Xiaomi Dreame V11 Cordless Vacuum Cleaner

Привабливий дизайн

Dreame V11 — дуже потужний пилосос. У порівнянні з V10, V11 має більш яскравий та привабливий вигляд.

Він відрізняється красивим сірим металевим кольором на самому пилососі та аксесуарах, а також червоним металликом на подовжувальній ручці та пусковому «курку», що створює приємну колірну схему.

Фізична конструкція компактна й економічна, тому не варто турбуватися про те, що пилосос займе дуже багато місця.

Топова продуктивність

V11 пропонує один з найшвидших в галузі безщіткових двигунів Dreame Space 4.0 з продуктивністю 125 000 об/хв.

5-ступінчаста система фільтрації з циклонним фільтром НЕРА 12

Пилосос Dreame V11 включає в себе передову систему з п'яти фільтрів з доданим фільтром HEPA. У той час як фільтр HEPA класу H12 затримує дрібні частинки пилу діаметром менш 0.3 мм, інші фільтри видаляють мікроскопічний пил, відокремлюють великі частки та блокують забруднюючі речовини.

Його 12-циклонна система фільтрів відокремлює і зменшує частинки пилу, а також знижує навантаження на фільтр на 63%. Таким чином, термін служби фільтра збільшується вдвічі в порівнянні з попередніми моделями.

Вражаюча потужність всмоктування

Dreame V11 був модернізований, щоб включити збільшення потужності всмоктування на 25% з використанням високошвидкісного двигуна 150AW і збільшення часу роботи на 50% до 90 хвилин, в тому числі завдяки використанню акумулятора ємністю 3000 мАг. Після розрядки акумулятора повна зарядка займає 4 години.

Вбудований дисплей

Його високоякісний цифровий екран TFT LCD (тонкоплівковий транзисторний рідкокристалічний дисплей) надає інформацію про стан пилососа в режимі реального часу та дозволяє користувачеві контролювати термін служби батареї, стан фільтра і потужність всмоктування.

7-етапне зниження шуму

Пилосос Dreame має інноваційну систему шумозаглушення з використанням звукопоглинальних матеріалів, завдяки чому пилосос працює в три рази тихіше (73 дБ в режимі ECO).

Легко зберігати та чистити

Спеціальний настінний кронштейн економить місце для зберігання, а мішок ємністю 0.5 літра та фільтри, можна легко промити під проточною водою, щоб зберегти відмінні характеристики очищення і продовжити термін служби пилососа.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Пилосос
Бренд: Dreame
Модель: V11
Номінальна напруга: 25.2 В
Мотор: Dreame Space 4.0
Номінальна потужність: 450 Вт
Потужність всмоктування: 150 аероватт
Ступінь вакууму: До 22 кПа
Система фільтрації: 12-конусний циклон, 5-ступінчаста фільтрація
Максимальний об'єм пилозбірника: 0.5 л
Ємність акумулятора: 3000 мАг
Тривалість роботи: До 90 хвилин
Час зарядки: 4 години
Вага: 1.6 кг