Пилосос Xiaomi RoboRock S6 MaxV Vacuum Cleaner Black (S6V52-00)

Швидкий та інтелектуальний

Roborock S6 MaxV — один з кращих роботів-пилососів представлених на ринку розумних девайсів. Він ефективно "атакує" бруд і досить розумний, щоб визначати перешкоди та уникати їх.

Roborock S6 MaxV з сучасним штучним інтелектом і двома інтегрованими камерами, пропонує один із кращих інструментів для прибирання та миття підлог, який ви можете придбати.

Висока потужність всмоктування

Roborock S6 MaxV має високу потужність всмоктування 2500 Па і оснащений вдосконаленим штучним інтелектом для розпізнавання перешкод.

Швидке розпізнавання предметів

У поєднанні з двома камерами, які функціонують як пара людських очей і роблять знімки зі швидкістю 30 кадрів в секунду, пилосос легко розпізнає предмети домашнього вжитку, такі як взуття, брелоки, запальнички, кабелі тощо.

Високоточна навігація

Roborock S6 MaxV поставляється з точною навігацією LiDAR, яка дозволяє пилососу планувати ефективний маршрут для прибирання. Ця технологія дозволяє роботу створювати точні моделі будинку, в тому числі карту з колірним кодуванням, класифікуючу ваші кімнати, доступні з додатку.

S6 MaxV також дозволяє створювати заборонені зони і зони без вологого прибирання, які пилосос буде намагатися уникати. Ця функція дійсно стане в нагоді тим, у кого багаторівневі будинки.

В картографічній системі також є функція фіксації. Це дозволяє вам вибрати конкретне місце для миття підлог або прибирання пилососом, просто натиснувши на карту. Як тільки ви затвердили місце, Roborock S6 MaxV попрямує туди і почне прибиральний процес.

Прибирання великих площ

Потужний акумулятор ємністю 5200 мАг, який заряджається за 6 годин, дозволяє очистити приміщення/квартиру/будинок площею до 240 м². Він має великий контейнер для пилу на 460 мл і резервуар для води на 297 мл.

Долає перешкоди до 2 см

Робот-пилосос працює на базі процесора Qualcomm APQ8053 і легко долає дверні пороги і килими висотою до 2 см. Це дозволяє прибирати кілька кімнат за один прибиральний процес.

Дозована подача води

Roborock S6 MaxV може очищати занадто забруднені місця великою кількістю води, чутливий паркет — меншою кількістю води. Якщо ви хочете обмежити проведення вологого прибирання в певних ділянках кімнати, то можете відзначити ці ділянки в мобільному додатку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос миючий
Бренд: Roborock
Матеріал корпусу: Пластик
Покриття для прибирання: Ворсистий килим
Ковролін
Ламінат
Лінолеум
Паркет
Плитка
Тип фільтра: HEPA
Ємність пилозбірника: 460 мл
Ємність резервуара для води: 297 мл
Потужність всмоктування: 2500 Па
Рівень шуму: 67 дБ
Ємність акумулятора: 5200 мАг
Час роботи від акумулятора: До 180 хв
Час зарядки акумулятора: Близько 3 годин
Площа прибирання на одному заряді акумулятора: До 240 м²
Сумісність с ОС: Android
iOS
Розмір: 96.5 x 350 x 350 мм
Вага: 3.8 кг