Пінка для гоління Xiaomi Handx (ZHIBAI) H600 Razor 1 pcs

Доставка

Звичайна ціна

Піна Handx (ZHIBAI) забезпечить більш комфортне гоління та захист від пошкоджень. Неприємні відчуття стягнутості в процесі гоління - тепер позаду, адже пінка Handx ефективно зволожить та заспокоїть шкірний покрив, зберігаючи його від появи почервоніння.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

У процесі гоління шкірний покрив піддається роздратуванню, що супроводжується появою почервоніння та відчуттям стягнутості шкіри. Пінка Handx, завдяки особливому складу, здатна позбавити від перерахованих вище неприємних відчуттів. Вона захистить, зволожить та заспокоїть шкірний покрив забезпечивши більш комфортний процес гоління.

Пінка для гоління Handx H600 Razor 2 pcs процес гоління

Пінка дозволить насолоджуватися голінням. Адже вона містить спеціальні змащувальні речовини, які швидко вбираються в шкіру, ефективно пом'якшуючи щетину, зменшуючи тертя станка в процесі гоління, а також знижуючи відчуття поколювання при зіткненні зі шкірою.

Пінка для гоління Handx H600 Razor 2 pcs пінка в руці

Представлений продукт пом'якшить шкіру забезпечивши більш плавний та легкий хід гоління. Наповнюючи шкіру вологою, пінка зберігає шкірний покрив від сухості. Пінка Handx дозволить відчути шкірою обличчя приємний ефект прохолоди та порадує приємним лимонним ароматом.

Пінка для гоління Handx H600 Razor 2 pcs тюбик

Найменування: Пінка для гоління Handx (ZHIBAI) H600 Razor 1 pcs
Бренд: Handx
Тип: Пінка для гоління
Ємність: 125 г
Кількість в комплекті: 1 шт
Ароматизатор: Лимон