Пластини для прання білизни SIM FUN (28 шт)

Доставка

Звичайна ціна

Пластини Sim Fun створені для машинного і ручного прання. З їх допомогою можна забути про пральний порошок, адже одна упаковка пластин замінює 1500 г рідкого засобу для прання. Пластини містять концентрований миючий засіб, пом'якшувач води і мають знижене піноутворення.

Засіб безпечний для дітей і вагітних жінок

Пластини для прання не містять фосфатів, бензолу, флуоресцентних відбілювачів та інших шкідливих речовин для організму людини. Нейтральні по кислотності миючі компоненти з рН 7.1 не пошкоджують шкіру рук при ручному пранні, а також не мають негативного впливу на саму тканину.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Пластини для прання білизни SIM FUN

Зручність використання

Пластини для прання білизни Sim Fun являють собою унікальний продукт, який дозволяє забути про використання прального порошку і проблем, пов'язаних з ним. Тепер не потрібно думати про те, скільки сипати порошку при пранні, або підбирати пом'якшувач води і порошок зі зниженим піноутворенням. Досить покласти пластину для прання білизни Sim Fun в барабан пральної машини, завантажити білизну і можна приступати до прання.

simfun-washing-plates

Одна пластина для одного прання

Однієї пластини вистачить на завантаження пральної машини

Тепер можна не турбуватися про розрахунок необхідної кількості порошку, адже необхідну кількість миючого засобу вже дозовано в пластині. Одна пластина, масою 4 г, завдяки посиленій миючій здатності неіонної поверхнево-активної речовини зі пом'якшувачем води, здатна відіпрати до 4-5 кг білизни. Прання почнеться вже при 30 градусах. Якщо білизна дуже забруднена, то її необхідно замочити в миючому засобі на 10-20 хвилин.

simfun-washing-plates

Для білої і кольорової білизни

Пластини перуть різні типи білизни

Пластини містять компоненти, що забезпечують ефективне прання як білої, так і кольорової білизни (при роздільному пранні). Катіонні активні компоненти захищають пофарбовані тканини від вимивання з них барвника, щоб зменшити втрату кольору тканиною. Крім активних миючих засобів, гель містить кондиціонер і PEG-200, який забезпечує гнучкість і м'якість волокон, зберігаючи тканину ніжною та приємною на дотик. А захист від виникнення статичної електрики допоможе уникнути електризації тканини в зимовий період.

simfun-washing-plates

Машинне та ручне прання

Пластини підходять для всіх типів прання

Пластини для прання білизни Sim Fun підходять не тільки для прання в автоматичній пральній машині, але і для ручного прання. Для цього потрібно одну пластину замочити в протягом декількох хвилин воді, а потім покласти в неї білизну. Однієї пластини вистачить на прання 8-10 предметів одягу. Крім того, після прання цю воду можна використовувати для миття стін, туалетів, меблів, витяжних шаф та інших забруднених предметів.

simfun-washing-plates

Безпека і чистота

Засіб безпечний для дітей і вагітних жінок

Пластини для прання не містять фосфатів, бензолу, флуоресцентних відбілювачів та інших шкідливих речовин для організму людини. Нейтральні по кислотності миючі компоненти з рН 7.1 не пошкоджують шкіру рук при ручному пранні, а також не надають негативного впливу на саму тканину. Засіб рекомендовано для прання дитячих речей та вагітних жінок.

simfun-washing-plates

Зручність у подорож

Маленькі пластини можна взяти з собою у відпустку

Невеликі компактні розміри роблять пластини незамінними в подорож, адже вони практично не займають місця, але можуть дуже стати в нагоді, якщо виникла необхідність освіжити свої речі. Маса однієї пластини складає всього 4 г, а всієї упаковки - 170 г. Ця кількість концентрованого миючого засобу замінює 1500 г звичайного рідкого засобу для прання.

simfun-washing-plates

Аромати квітів і трав

Ненав'язливий аромат надає білизні свіжість

Пластини для прання мають дуже приємний ненав'язливий аромат лаванди, яка створює приємну заспокійливу атмосферу. Аромат лаванди надає білизні свіжий і приємний запах, але не викликає роздратування у алергіків. Присутність в капсулі кондиціонера дозволяє закріпити запах на білизну на довгий час.

simfun-washing-plates

simfun-washing-plates

Назва: Пластини для прання білизни SIM FUN
Бренд: SIMFUN
Тип: Миючі засоби для прання
Розмір: 15х11.8 см
Кількість в пачці: 28 шт.
Колір: Білий
Запах: Лаванда