Платформа для віджимань Xiaomi YUNMAI Push-up Board (YMSR-A601)

Поєднання комплексних ефективних вправ

Платформа для віджимань YUNMAI YMPB-A601 допомагає збільшити м'язову силу, відрегулювати позу при виконанні вправ і сформувати вигин м'язів.

Зокрема, 4 кольорових знака відповідають тренування різних груп м'язів і 10 режимам вправ, щоб допомогти користувачам легко комбінувати та змінювати вправи відповідно до фізичної сили та потребами.

4 кольори відповідають 4 областям, користувачам просто потрібно поставити ручку в положення, щоб тренувати кожну групу м'язів.

Такий гнучкий дизайн не дозволить любителям практикувати тільки одну позу віджимань, що призведе до нерівномірного розвитку м'язів і не дасть ефективних результатів тренувань.

Складаний дизайн, легко зберігати

YUNMAI YMPB-A601 має досить інноваційну складану конструкцію, яка більш портативна і значно зменшує простір для зберігання. Ручка легко знімається для більш компактною перенесення.

Таким чином, якщо у вас є плоска відкрита поверхня, ви можете почати тренування за допомогою цього набору для віджимань. Після використання, просто складіть і зафіксуйте, комплект відразу перетворюється в портативний чемоданчик, який легко зберігати в будь-якому куточку приміщення.

Практичні матеріали

Рама платформи для віджимань YUNMAI YMPB-A601 виготовлена ​​з АБС-пластика, а демпфуючий вал з поліоксиметілена, які тісно скомбіновані для посилення загальної конструкції при одночасному підвищенні стійкості та несучої здатності сталевої стійки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Платформа для віджимань
Бренд: Yunmai
Модель: YMPB-A601
Матеріали: АБС-пластик, поліоксиметилен (ПОМ)
Розмір: 172 x 93 x 36 мм (ручка)
300 x 180 x 36 мм (основний корпус)
Вага: 1.24 кг