Побутова двоступенева драбина Xiaomi Yijie White

Прибирання в будинку стало ще простіше

Дуже часто при прибиранні в кімнаті, дуже важко зібрати павутину з верхівки шафи, шифоньєра і витерти пил, що накопичився на стельовій лампі. З двоступеневою драбиною Yijie процес прибирання стане набагато простіше.

Максимальне навантаження до 360 кг

Вона має міцну та надійну конструкцію, виготовлену з алюмінію, і здатна витримати навантаження до 360 кг. Деталі гвинтів і заклепок, як складових елементів сходів, ретельно оцинковані та стійкі до корозії.

Секція поворотного перемикача виготовлена ​​з поліпропіленового матеріалу.

Прямокутна платформа для гарної стійкості

Для зручності користувача в драбині Yijie передбачена особлива поліпропіленова платформа розміром 35 х 32 см, на якій, в процесі прибирання, ви будете почувати себе більш стійко та спокійно.

Поглиблення для інструментів

Крім того, у верхній частині драбини Yijie є спеціальне поглиблення для розміщення невеликих предметів: викруток, гвинтів, гайок і т.ін. Це дуже зручно, якщо вам необхідно щось відремонтувати в будинку.

Складання в одне натискання

Натисніть червону кнопку на педалі та підійміть педаль вгору, щоб поставити драбину вертикально. Після складання драбини її товщина становить не більше 9 см і вона не займає багато простору в кімнаті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Побутова двоступенева драбина
Бренд: Yijie
Матеріал: Алюміній, РР (поліпропілен)
Розмір: 47.8 х 54.5 х 91.2 см
Вага: 2.78 кг