Подовжувач Mi Home (Mijia) Power Strip (6 розеток + 3 USB-port) White CXB6-1QM

Подовжувач Mi Power Strip отримав цілих 6 гнізд для підключення пристроїв з різними вилками (UK, US, AU, EU), а також 3 USB порта. Забудьте про перехідники і зарядні пристрої, що стирчать з розетки!

2 А для зарядки Ваших гаджетів

Mi Power Strip підтримує максимальне навантаження до 2500 W, а його порти USB видають сумарну силу струму 2.1 А.

Безпека використання

Розумний подовжувач піклується про Вашу безпеку - його розетки закриті захисними кришками, а корпус виготовлений з негорючого пластику. Крім того, він забезпечує захист техніки від короткого замикання, від стрибків напруги, перевантаження та витоку струму.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Mi Power Strip (6 + 3 USB port) White

Отримавши численні відгуки від користувачів, для яких критично важливим було мати подовжувач з великою кількістю розеток, компанія Xiaomi випустила Mi Power Strip з 6 гніздами для підключення пристроїв з різними вилками (UK, US, AU, EU), а також 3 USB портами. Забудьте про перехідниках і зарядних пристроях, що стирчать з розетки!

mi powerstrip6+3

Безпечний і надійний корпус

Корпус подовжувача Mi Power Strip виготовлений за безшовною технологією з високоякісного пластику з негорючими компонентами. Це забезпечує термостійкість до 750 градусів за Цельсієм і дозволяє уникнути пожежі. Контакти KingMi Power Strip виконані з високоякісної бронзи, що знижує ризики ураження струмом, а також забезпечує хороший контакт з ніжками вилки.

mi powerstrip6+3

Інтелектуальна зарядка

Подовжувач обладнаний трьома USB портами, підтримує струм до 2.1 А. Силу струму, оптимальну для зарядки Вашого пристрою, розраховує унікальний Smart чіп USB, тому подовжувач не чинить негативного впливу на строк експлуатації акумулятора. При підключенні трьох пристроїв, сила струму для кожного з них буде обмежена до 1.1 А.

mi powerstrip6+3

Захист від ураження електричним струмом

Для захисту від удару електричним струмом передбачено максимальний поріг захисту від витоку струму 20μA. Це означає, що при попаданні води на подовжувач, він автоматично відключиться. Порівняно з оригінальними зарядними пристроями, подовжувач забезпечує коефіцієнт перетворення енергії до 82%, що робить його не тільки енергозберігаючим, але і більш високоефективним. Потовщений кабель з мідною жилою стійкий до пошкоджень та механічних навантажень.

mi powerstrip6+3

Трирівневий захист Mi Power Strip запобігає короткому замиканню завдяки електроніці компанії Joemex, яка протягом останніх 20 років розробляє пристрої захисту від перевантажень.

Протиковзкі ніжки

Для того щоб подовжувач був стійким на будь-яких поверхнях, на його нижній частині передбачені спеціальні протиковзкі ніжки, які захистять меблі від подряпин і забезпечать хорошу стійкість.

mi powerstrip6+3

Вбудований запобіжник

Для того, щоб захистити Ваш сон, індикатор на кнопці включення має дуже маленький світлодіод, який вночі не буде освітлювати кімнату. Сама кнопка виконує функцію запобіжника, відключаючи подовжувач при надмірному навантаженні.

mi powerstrip6+3

Модель: CXB6-1QM
Бренд: MiJia
Тип: Подовжувач
Габаритні розміри:
Вага: 460 г (з кабелем)
Матеріал корпуса: Термостійкий негорючий PC-пластик
Довжина шнура: 1.8 метри
Кількість розеток: 6; 3 USB
Тип розеток: Європейська (Тип - F); Американська без заземлення (Тип - А) Австралійська (Тип - I);
Вхідна вилка: Євро
Вимикач: Присутній
Провід: Трьохжильний
Максимальна нагрузка: до 10 А, 2500 Вт, 250 В
Вхідні параметри: 10 A, 250 В ~
Вихідні параметри: 10 А, 250 В
Вхідні параметри USB: 100-240 В ~, 50 / 60 Гц, 0.5 А
Вихідні параметри USB: При використанні одного USB-входу: 5 В 2.1 А;
Сумарно, при використанні всіх трьох USB-входів: 5В - 3.1 А
Загальна вихідна потужність модуля SB: 15 Вт
Специфікація шнура живлення: 3 × 1 мм²
Робочі параметри: Робоча температура: -10 ℃~ +40 ℃
Вологість: 10% — 90% RH (без конденсату)
Колір: Білий
Комплектація: 1 x Подовжувач
1 x Інструкція користувача

Завантаження…