Подовжувач Xiaomi ZMI CX05 (6 розеток + 2 USB-port)

Універсальний подовжувач ZMI CX05 обладнаний 6 розетками та 2 USB-портами, які дозволяють користувачам підключити декілька електроприладів, а також заряджати смартфони, планшети.

Підтримка швидкої зарядки

Маючи тільки 2 USB-порти для зарядки, максимальна потужність в USB-портах становить до 18 Вт, універсальний подовжувач ZMI CX05 може підтримувати швидку зарядку. В результаті ефективність зарядки пристрою збільшується, що значно скорочує час очікування.

6 розеток і 2 USB-порти

Більш того, всі електроприлади у вашому будинку можуть працювати оптимально завдяки живленню від 6-контактного подовжувача ZMI. При номінальній потужності 2500 Вт користувачі можуть в повній мірі використовувати цей подовжувач для побутових приладів, від електричних щіток, фенів, масажних машин, до електричних плит, пилососів, блендерів.

1.8-метровий кабель живлення

У поєднанні зі шнуром живлення довжиною 1.8 м, ви можете розмістити подовжувач практично в будь-якому куточку вашого будинку.

Для сімей з маленькими дітьми придбання подовжувача ZMI CX05 ще більш необхідно. На кожній розетці є кришка, яка захищає користувачів від ураження електричним струмом. У той же час, цей захист також гарантує, що бруд і вода не потраплять всередину гнізда під час використання. У кутку подовжувача є кнопка-вимикач, користувачі можуть швидко відключити електричну розетку, натиснувши на цей вимикач при виникненні нестандартної ситуації.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Подовжувач
Бренд: ZMi
Модель: CX05
Номінальна потужність: 2500 Вт
Напруга (вхідний / вихідний на розетку): 10 А, 250 В
Вхідна напруга USB-порту: 100-240 В, 50/60 Гц, 0.5 А
Вихідна напруга одного порту USB: 5 В ⎓ 3 А, 9 В ⎓ 2 А, 12 В ⎓ 1.5 А
Вихідна напруга двох портів USB: До 5 В 3A
Довжина кабелю: 1.8 м
Робоча температура: 0 °C - 40 °C